6/27/2021 - Slinger Super Speedway
6/27/2021 - Slinger Super Speedway

6/27/2021
Slinger Super Speedway

Download The MyRacePass App

Download The MyRacePass App

Download Today for Real-time Lineups & Results.

Download The MyRacePass App

Download The MyRacePass App

Download Today for Real-time Lineups & Results.

6 Laps

Speedway Guest CarsFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 74 Slinger Speedway * Slinger Speedway * Slinger, WI Slinger, WI 3
2 2 2 Sidetracked * Sidetracked * Oak Creek, WI Oak Creek, WI -
3 1 711 Raceway * Raceway * Slinger, WI Slinger, WI -2
4 3 175 Sheryl's 175 * Sheryl's 175 * Slinger, WI Slinger, WI -1
DNS 5 16 Finish Line * Finish Line * Slinger, WI Slinger, WI -
75 Laps

Uptown Motorcars Super Late ModelsFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 21L Jesse Love Jesse Love Redwood City, CA Redwood City, CA -
2 4 45B Rich Bickle Jr. Rich Bickle Jr. Edgerton, WI Edgerton, WI 2
3 5 17G Grant Griesbach Grant Griesbach Pewaukee, WI Pewaukee, WI 2
4 9 0D Ryan DeStefano Ryan DeStefano Hartland, WI Hartland, WI 5
5 7 11P Alex Prunty Alex Prunty Lomira, WI Lomira, WI 2
6 3 55L Rich Loch Rich Loch Muskego, WI Muskego, WI -3
7 6 48K Brad Keith Brad Keith Slinger, WI Slinger, WI -1
8 10 92B RJ Braun RJ Braun Wales, WI Wales, WI 2
9 12 89N Nick Egan Nick Egan Slinger, WI Slinger, WI 3
10 17 80F Ryan Farrell Ryan Farrell Big Bend, WI Big Bend, WI 7
11 16 22P Dennis Prunty Dennis Prunty Knowles, WI Knowles, WI 5
12 11 38W Nick Wagner Nick Wagner Hartford, WI Hartford, WI -1
13 15 17K Max Kahler Max Kahler Caledonia, IL Caledonia, IL 2
14 19 84V Jacob Vanoskey Jacob Vanoskey Hartford, WI Hartford, WI 5
15 18 17T Zach Telford Zach Telford Middleton, ID Middleton, ID 3
16 13 92M Conrad Morgan Conrad Morgan Waukesha, WI Waukesha, WI -3
17 20 88C Rick Corso Rick Corso McHenry, IL McHenry, IL 3
DNS 14 98B Rob Braun Rob Braun Wales, WI Wales, WI -
DNS 2 51A Steve Apel Steve Apel West Bend, WI West Bend, WI -
DNS 8 4F Luke Fenhaus Luke Fenhaus Wausau, WI Wausau, WI -
6 Laps

Uptown Motorcars Super Late ModelsFast Dash

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 55L Rich Loch Rich Loch Muskego, WI Muskego, WI -
2 2 45B Rich Bickle Jr. Rich Bickle Jr. Edgerton, WI Edgerton, WI -
3 3 17G Grant Griesbach Grant Griesbach Pewaukee, WI Pewaukee, WI -
4 4 48K Brad Keith Brad Keith Slinger, WI Slinger, WI -
5 DNF 5 11P Alex Prunty Alex Prunty Lomira, WI Lomira, WI -
DNS 6 4F Luke Fenhaus Luke Fenhaus Wausau, WI Wausau, WI -
3 Laps

Uptown Motorcars Super Late ModelsQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 9 4F Luke Fenhaus Luke Fenhaus Wausau, WI Wausau, WI 11.191
2 10 11P Alex Prunty Alex Prunty Lomira, WI Lomira, WI 11.228
3 18 48K Brad Keith Brad Keith Slinger, WI Slinger, WI 11.252
4 11 17G Grant Griesbach Grant Griesbach Pewaukee, WI Pewaukee, WI 11.266
5 17 45B Rich Bickle Jr. Rich Bickle Jr. Edgerton, WI Edgerton, WI 11.288
6 20 55L Rich Loch Rich Loch Muskego, WI Muskego, WI 11.305
7 19 51A Steve Apel Steve Apel West Bend, WI West Bend, WI 11.317
8 14 21L Jesse Love Jesse Love Redwood City, CA Redwood City, CA 11.327
9 8 0D Ryan DeStefano Ryan DeStefano Hartland, WI Hartland, WI 11.346
10 5 92B RJ Braun RJ Braun Wales, WI Wales, WI 11.417
11 16 38W Nick Wagner Nick Wagner Hartford, WI Hartford, WI 11.424
12 4 89N Nick Egan Nick Egan Slinger, WI Slinger, WI 11.430
13 6 92M Conrad Morgan Conrad Morgan Waukesha, WI Waukesha, WI 11.436
14 7 98B Rob Braun Rob Braun Wales, WI Wales, WI 11.440
15 12 17K Max Kahler Max Kahler Caledonia, IL Caledonia, IL 11.446
16 15 22P Dennis Prunty Dennis Prunty Knowles, WI Knowles, WI 11.446
17 1 80F Ryan Farrell Ryan Farrell Big Bend, WI Big Bend, WI 11.449
18 13 17T Zach Telford Zach Telford Middleton, ID Middleton, ID 11.458
19 2 84V Jacob Vanoskey Jacob Vanoskey Hartford, WI Hartford, WI 11.591
20 3 88C Rick Corso Rick Corso McHenry, IL McHenry, IL 11.730
25 Laps

The Finish Line Bar & Grill Super BeezFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 6 8B Todd Buckley Todd Buckley West Bend, WI West Bend, WI 5
2 2 09X Nick Schmidt Nick Schmidt Watertown, WI Watertown, WI -
3 7 44G Zach Greer Zach Greer Slinger, WI Slinger, WI 4
4 4 88K Dale Kiley-Schaefer Dale Kiley-Schaefer West Bend, WI West Bend, WI -
5 8 28B Garrett Braden Garrett Braden Kirkland, IL Kirkland, IL 3
6 3 28C Colin Saegert Colin Saegert Theresa, WI Theresa, WI -3
7 5 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI -2
8 11 70H Derek Hoerig Derek Hoerig Germantown, WI Germantown, WI 3
9 9 25R Paul Reagles Paul Reagles Colgate, WI Colgate, WI -
10 10 12E Steve Ecker Steve Ecker Montello, WI Montello, WI -
11 1 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -10
12 12 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -
8 Laps

The Finish Line Bar & Grill Super BeezHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 70H Derek Hoerig Derek Hoerig Germantown, WI Germantown, WI -
2 4 28B Garrett Braden Garrett Braden Kirkland, IL Kirkland, IL 2
3 5 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 2
4 2 12E Steve Ecker Steve Ecker Montello, WI Montello, WI -2
5 3 25R Paul Reagles Paul Reagles Colgate, WI Colgate, WI -2
6 DNF 6 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -
8 Laps

The Finish Line Bar & Grill Super BeezHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 09X Nick Schmidt Nick Schmidt Watertown, WI Watertown, WI -
2 5 44G Zach Greer Zach Greer Slinger, WI Slinger, WI 3
3 6 8B Todd Buckley Todd Buckley West Bend, WI West Bend, WI 3
4 4 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI -
5 2 28C Colin Saegert Colin Saegert Theresa, WI Theresa, WI -3
6 3 88K Dale Kiley-Schaefer Dale Kiley-Schaefer West Bend, WI West Bend, WI -3
2 Laps

The Finish Line Bar & Grill Super BeezQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 3 8B Todd Buckley Todd Buckley West Bend, WI West Bend, WI 13.467
2 1 44G Zach Greer Zach Greer Slinger, WI Slinger, WI 13.529
3 4 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI 13.986
4 2 88K Dale Kiley-Schaefer Dale Kiley-Schaefer West Bend, WI West Bend, WI 14.104
5 6 28C Colin Saegert Colin Saegert Theresa, WI Theresa, WI 14.188
6 10 09X Nick Schmidt Nick Schmidt Watertown, WI Watertown, WI 14.243
7 5 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 14.393
8 12 28B Garrett Braden Garrett Braden Kirkland, IL Kirkland, IL 14.489
9 9 25R Paul Reagles Paul Reagles Colgate, WI Colgate, WI 14.534
10 11 12E Steve Ecker Steve Ecker Montello, WI Montello, WI 14.704
11 8 70H Derek Hoerig Derek Hoerig Germantown, WI Germantown, WI 14.990
12 7 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 16.413
25 Laps

Collett Systems Slinger BeesFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 6 31B Billy Braun Billy Braun Wales, WI Wales, WI 5
2 8 04H Brady Held Brady Held Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 6
3 7 11M Brandon Mennicke Brandon Mennicke Slinger, WI Slinger, WI 4
4 16 19B Misty Benn Misty Benn Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI 12
5 14 24M Marty Tackes Marty Tackes West Bend, WI West Bend, WI 9
6 2 6G Dylan Gagliano Dylan Gagliano Colgate, WI Colgate, WI -4
7 15 16B Rick Bolton Rick Bolton Oxford, WI Oxford, WI 8
8 1 10G Ricky Gebhard Ricky Gebhard Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI -7
9 11 20X Kendall Becker Kendall Becker Hartford, WI Hartford, WI 2
10 17 15N Tracy Neu Tracy Neu Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 7
11 18 05V William Vandersteen William Vandersteen Kaukana, WI Kaukana, WI 7
12 9 23E Tom Elsinger Jr Tom Elsinger Jr West Bend, WI West Bend, WI -3
13 12 20K Travis Kreuser Travis Kreuser West Bend, WI West Bend, WI -1
14 3 8L Kevin Lentz Kevin Lentz Juneau, WI Juneau, WI -11
15 10 52L Dylan Lemberger Dylan Lemberger Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI -5
16 5 3C Jason Clope Jason Clope Janesville, WI Janesville, WI -11
17 4 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -13
DNS 13 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -
8 Laps

Collett Systems Slinger BeesHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 8L Kevin Lentz Kevin Lentz Juneau, WI Juneau, WI 4
2 2 52L Dylan Lemberger Dylan Lemberger Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI -
3 4 6G Dylan Gagliano Dylan Gagliano Colgate, WI Colgate, WI 1
4 3 10G Ricky Gebhard Ricky Gebhard Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI -1
5 6 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 1
6 9 15N Tracy Neu Tracy Neu Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 3
7 7 20X Kendall Becker Kendall Becker Hartford, WI Hartford, WI -
8 1 20K Travis Kreuser Travis Kreuser West Bend, WI West Bend, WI -7
9 10 05V William Vandersteen William Vandersteen Kaukana, WI Kaukana, WI 1
DNS 8 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -
8 Laps

Collett Systems Slinger BeesHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 31B Billy Braun Billy Braun Wales, WI Wales, WI 1
2 3 11M Brandon Mennicke Brandon Mennicke Slinger, WI Slinger, WI 1
3 5 23E Tom Elsinger Jr Tom Elsinger Jr West Bend, WI West Bend, WI 2
4 1 3C Jason Clope Jason Clope Janesville, WI Janesville, WI -3
5 7 24M Marty Tackes Marty Tackes West Bend, WI West Bend, WI 2
6 8 16B Rick Bolton Rick Bolton Oxford, WI Oxford, WI 2
DQ 4 04H Brady Held Brady Held Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -
DQ 6 19B Misty Benn Misty Benn Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI -
2 Laps

Collett Systems Slinger BeesQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 2 23E Tom Elsinger Jr Tom Elsinger Jr West Bend, WI West Bend, WI 15.202
2 1 04H Brady Held Brady Held Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 15.234
3 5 11M Brandon Mennicke Brandon Mennicke Slinger, WI Slinger, WI 15.239
4 6 31B Billy Braun Billy Braun Wales, WI Wales, WI 15.278
5 8 3C Jason Clope Jason Clope Janesville, WI Janesville, WI 15.303
6 11 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 15.390
7 15 8L Kevin Lentz Kevin Lentz Juneau, WI Juneau, WI 15.456
8 14 6G Dylan Gagliano Dylan Gagliano Colgate, WI Colgate, WI 15.497
9 3 10G Ricky Gebhard Ricky Gebhard Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 15.503
10 10 52L Dylan Lemberger Dylan Lemberger Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI 15.695
11 17 20X Kendall Becker Kendall Becker Hartford, WI Hartford, WI 15.938
12 12 20K Travis Kreuser Travis Kreuser West Bend, WI West Bend, WI 16.012
DQ 7 24M Marty Tackes Marty Tackes West Bend, WI West Bend, WI 15.033
DQ 16 16B Rick Bolton Rick Bolton Oxford, WI Oxford, WI 15.099
DQ 4 19B Misty Benn Misty Benn Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI 15.138
DNS 9 15N Tracy Neu Tracy Neu Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI
DNS 13 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI
10 Laps

Figure 8sFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 67L Ryan Lovald Ryan Lovald Muskego, WI Muskego, WI 3
2 2 1O Nick Ostberg Nick Ostberg West Bend, WI West Bend, WI -
3 6 17B Rick Bruskiewicz Rick Bruskiewicz Mayville, WI Mayville, WI 3
4 3 83G Eli Gorecki Eli Gorecki Elkhorn, WI Elkhorn, WI -1
5 1 4G Scott Goetzke Scott Goetzke Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -4
6 DNF 5 0S Bill Shavlik Bill Shavlik West Bend, WI West Bend, WI -1
7 DNF 7 20B Shane Becker Shane Becker Hartford, WI Hartford, WI -
35 Laps

SportsmanFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 8 14M Andrew Meyerhofer Andrew Meyerhofer Menasha, WI Menasha, WI 7
2 5 88H Brian Holtz Brian Holtz Muskego, WI Muskego, WI 3
3 6 53W Paul Wagner Paul Wagner Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 3
4 3 99L Dale Lecus, Jr. Dale Lecus, Jr. Caledonia, WI Caledonia, WI -1
5 4 10G Bobby Gutknecht Bobby Gutknecht Oak Creek, WI Oak Creek, WI -1
6 1 4C Dan Calhoun Dan Calhoun Johnsburg, IL Johnsburg, IL -5
7 7 29S Jake Schraufnagel Jake Schraufnagel Slinger, WI Slinger, WI -
8 9 32R Randy Ruth Randy Ruth Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI 1
9 12 32S Ryan Sielaff Ryan Sielaff North Prairie, WI North Prairie, WI 3
10 DNF 2 18B Chris Beine Chris Beine Slinger, WI Slinger, WI -8
DNS 11 7B Brett Butler Brett Butler West Bend, WI West Bend, WI -
DNS 10 9S Simon Seyfert Simon Seyfert Saukville, WI Saukville, WI -
DNS 13 30S Scott Scholl Scott Scholl Pewaukee, WI Pewaukee, WI -
10 Laps

SportsmanHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 4C Dan Calhoun Dan Calhoun Johnsburg, IL Johnsburg, IL 2
2 2 32R Randy Ruth Randy Ruth Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI -
3 4 18B Chris Beine Chris Beine Slinger, WI Slinger, WI 1
4 6 32S Ryan Sielaff Ryan Sielaff North Prairie, WI North Prairie, WI 2
5 DNF 1 9S Simon Seyfert Simon Seyfert Saukville, WI Saukville, WI -4
DNS 5 30S Scott Scholl Scott Scholl Pewaukee, WI Pewaukee, WI -
10 Laps

SportsmanHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 88H Brian Holtz Brian Holtz Muskego, WI Muskego, WI 2
2 1 99L Dale Lecus, Jr. Dale Lecus, Jr. Caledonia, WI Caledonia, WI -1
3 6 29S Jake Schraufnagel Jake Schraufnagel Slinger, WI Slinger, WI 3
4 4 14M Andrew Meyerhofer Andrew Meyerhofer Menasha, WI Menasha, WI -
5 5 53W Paul Wagner Paul Wagner Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -
6 2 10G Bobby Gutknecht Bobby Gutknecht Oak Creek, WI Oak Creek, WI -4
2 Laps

SportsmanQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 9 29S Jake Schraufnagel Jake Schraufnagel Slinger, WI Slinger, WI 12.639
2 13 53W Paul Wagner Paul Wagner Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 12.748
3 7 14M Andrew Meyerhofer Andrew Meyerhofer Menasha, WI Menasha, WI 12.769
4 1 88H Brian Holtz Brian Holtz Muskego, WI Muskego, WI 12.833
5 6 10G Bobby Gutknecht Bobby Gutknecht Oak Creek, WI Oak Creek, WI 12.872
6 2 99L Dale Lecus, Jr. Dale Lecus, Jr. Caledonia, WI Caledonia, WI 13.135
7 8 18B Chris Beine Chris Beine Slinger, WI Slinger, WI 13.167
8 3 4C Dan Calhoun Dan Calhoun Johnsburg, IL Johnsburg, IL 13.193
9 11 32R Randy Ruth Randy Ruth Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI 13.224
10 12 32S Ryan Sielaff Ryan Sielaff North Prairie, WI North Prairie, WI 13.474
11 5 9S Simon Seyfert Simon Seyfert Saukville, WI Saukville, WI 13.997
DNS 10 30S Scott Scholl Scott Scholl Pewaukee, WI Pewaukee, WI
DNS 4 7B Brett Butler Brett Butler West Bend, WI West Bend, WI
25 Laps

American Super Cup SeriesFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 01R Michael Rose Michael Rose Grafton, WI Grafton, WI 4
2 15 40H Landon Hocking Landon Hocking Joliet, IL Joliet, IL 13
3 3 7C David Cerer David Cerer Antioch, IL Antioch, IL -
4 2 98R Matt Rose Matt Rose Grafton, WI Grafton, WI -2
5 7 10B Rob Baaske Rob Baaske Wheaton, IL Wheaton, IL 2
6 6 97E Sean Eurick Sean Eurick New Berlin, WI New Berlin, WI -
7 9 19R Tony Rendina Tony Rendina Merrillville, IN Merrillville, IN 2
8 8 101V Brandon Vines Brandon Vines Chicago Heights, IL Chicago Heights, IL -
9 10 41W Brandyn Wind Brandyn Wind Woodridge, IL Woodridge, IL 1
10 13 53F Nathan Feary Nathan Feary Chadwick, IL Chadwick, IL 3
11 4 2S Del Schuler Del Schuler Grafton, WI Grafton, WI -7
12 1 31E Mick Ellis Mick Ellis Schaumburg, IL Schaumburg, IL -11
13 12 4R Trevor Reinke Trevor Reinke Richfield, WI Richfield, WI -1
14 14 5L Kevin Langenecker Kevin Langenecker West Bend, WI West Bend, WI -
15 DNF 11 21O John Otradovec John Otradovec Denmark, WI Denmark, WI -4
8 Laps

American Super Cup SeriesHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 19R Tony Rendina Tony Rendina Merrillville, IN Merrillville, IN -
2 2 10B Rob Baaske Rob Baaske Wheaton, IL Wheaton, IL -
3 3 101V Brandon Vines Brandon Vines Chicago Heights, IL Chicago Heights, IL -
4 7 01R Michael Rose Michael Rose Grafton, WI Grafton, WI 3
5 4 31E Mick Ellis Mick Ellis Schaumburg, IL Schaumburg, IL -1
6 5 98R Matt Rose Matt Rose Grafton, WI Grafton, WI -1
7 8 7C David Cerer David Cerer Antioch, IL Antioch, IL 1
8 6 2S Del Schuler Del Schuler Grafton, WI Grafton, WI -2
8 Laps

American Super Cup SeriesHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 7 40H Landon Hocking Landon Hocking Joliet, IL Joliet, IL 6
2 1 97E Sean Eurick Sean Eurick New Berlin, WI New Berlin, WI -1
3 2 41W Brandyn Wind Brandyn Wind Woodridge, IL Woodridge, IL -1
4 4 4R Trevor Reinke Trevor Reinke Richfield, WI Richfield, WI -
5 3 21O John Otradovec John Otradovec Denmark, WI Denmark, WI -2
6 5 53F Nathan Feary Nathan Feary Chadwick, IL Chadwick, IL -1
7 6 5L Kevin Langenecker Kevin Langenecker West Bend, WI West Bend, WI -1
2 Laps

American Super Cup SeriesQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 1 01R Michael Rose Michael Rose Grafton, WI Grafton, WI 14.704
2 2 2S Del Schuler Del Schuler Grafton, WI Grafton, WI 14.822
3 5 7C David Cerer David Cerer Antioch, IL Antioch, IL 15.071
4 12 98R Matt Rose Matt Rose Grafton, WI Grafton, WI 15.180
5 8 31E Mick Ellis Mick Ellis Schaumburg, IL Schaumburg, IL 15.194
6 13 101V Brandon Vines Brandon Vines Chicago Heights, IL Chicago Heights, IL 15.319
7 6 10B Rob Baaske Rob Baaske Wheaton, IL Wheaton, IL 15.359
8 14 19R Tony Rendina Tony Rendina Merrillville, IN Merrillville, IN 15.359
9 15 40H Landon Hocking Landon Hocking Joliet, IL Joliet, IL 15.430
10 11 97E Sean Eurick Sean Eurick New Berlin, WI New Berlin, WI 15.630
11 9 41W Brandyn Wind Brandyn Wind Woodridge, IL Woodridge, IL 15.702
12 7 21O John Otradovec John Otradovec Denmark, WI Denmark, WI 16.137
13 3 4R Trevor Reinke Trevor Reinke Richfield, WI Richfield, WI 16.557
14 10 53F Nathan Feary Nathan Feary Chadwick, IL Chadwick, IL 16.884
15 4 5L Kevin Langenecker Kevin Langenecker West Bend, WI West Bend, WI 19.661