7/11/2021 - Slinger Super Speedway
7/11/2021 - Slinger Super Speedway

7/11/2021
Slinger Super Speedway

Download The MyRacePass App

Download The MyRacePass App

Download Today for Real-time Lineups & Results.

Download The MyRacePass App

Download The MyRacePass App

Download Today for Real-time Lineups & Results.

25 Laps

Wisconsin Sport TrucksFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 8 5V Brian Vixmer Brian Vixmer Fond Du Lac, WI Fond Du Lac, WI 7
2 7 4V Cody Vanderloop Cody Vanderloop Appleton, WI Appleton, WI 5
3 9 2V Kasey Vanderloop Kasey Vanderloop Freedom, WI Freedom, WI 6
4 4 51S Marty Sokolik Marty Sokolik Oakfield, WI Oakfield, WI -
5 10 72V JJ Vanderloop JJ Vanderloop Freedom, WI Freedom, WI 5
6 2 80P Patrick Peyton Patrick Peyton Menasha, WI Menasha, WI -4
7 6 04B Landon Braatz Landon Braatz Clintonville, WI Clintonville, WI -1
8 3 30M Logan Mahoney Logan Mahoney Appleton, WI Appleton, WI -5
9 11 59M Jamison MacDonald Jamison MacDonald Suamico, WI Suamico, WI 2
10 5 7V Jerry Vanderloop Jerry Vanderloop Freedom, WI Freedom, WI -5
11 12 97R Alex Ruedinger Alex Ruedinger Larsen, WI Larsen, WI 1
12 1 16L Dallas Laramore III Dallas Laramore III Waukau, WI Waukau, WI -11
8 Laps

Wisconsin Sport TrucksHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 6 51S Marty Sokolik Marty Sokolik Oakfield, WI Oakfield, WI 5
2 1 97R Alex Ruedinger Alex Ruedinger Larsen, WI Larsen, WI -1
3 5 30M Logan Mahoney Logan Mahoney Appleton, WI Appleton, WI 2
4 4 80P Patrick Peyton Patrick Peyton Menasha, WI Menasha, WI -
5 2 59M Jamison MacDonald Jamison MacDonald Suamico, WI Suamico, WI -3
6 3 16L Dallas Laramore III Dallas Laramore III Waukau, WI Waukau, WI -3
8 Laps

Wisconsin Sport TrucksHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 2V Kasey Vanderloop Kasey Vanderloop Freedom, WI Freedom, WI 4
2 4 5V Brian Vixmer Brian Vixmer Fond Du Lac, WI Fond Du Lac, WI 2
3 3 4V Cody Vanderloop Cody Vanderloop Appleton, WI Appleton, WI -
4 6 72V JJ Vanderloop JJ Vanderloop Freedom, WI Freedom, WI 2
5 2 04B Landon Braatz Landon Braatz Clintonville, WI Clintonville, WI -3
6 1 7V Jerry Vanderloop Jerry Vanderloop Freedom, WI Freedom, WI -5
2 Laps

Wisconsin Sport TrucksQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 1 72V JJ Vanderloop JJ Vanderloop Freedom, WI Freedom, WI 13.858
2 4 2V Kasey Vanderloop Kasey Vanderloop Freedom, WI Freedom, WI 13.887
3 7 5V Brian Vixmer Brian Vixmer Fond Du Lac, WI Fond Du Lac, WI 13.891
4 6 4V Cody Vanderloop Cody Vanderloop Appleton, WI Appleton, WI 13.975
5 5 04B Landon Braatz Landon Braatz Clintonville, WI Clintonville, WI 14.119
6 8 7V Jerry Vanderloop Jerry Vanderloop Freedom, WI Freedom, WI 14.211
7 11 51S Marty Sokolik Marty Sokolik Oakfield, WI Oakfield, WI 14.553
8 10 30M Logan Mahoney Logan Mahoney Appleton, WI Appleton, WI 14.694
9 2 80P Patrick Peyton Patrick Peyton Menasha, WI Menasha, WI 14.709
10 9 16L Dallas Laramore III Dallas Laramore III Waukau, WI Waukau, WI 14.732
11 12 59M Jamison MacDonald Jamison MacDonald Suamico, WI Suamico, WI 14.918
12 3 97R Alex Ruedinger Alex Ruedinger Larsen, WI Larsen, WI 14.923
All transfer
6 Laps

Speedway Guest CarsFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 711 Raceway * Raceway * Slinger, WI Slinger, WI 1
2 4 16 Finish Line * Finish Line * Slinger, WI Slinger, WI 2
3 5 2 Sidetracked * Sidetracked * Oak Creek, WI Oak Creek, WI 2
4 3 175 Sheryl's 175 * Sheryl's 175 * Slinger, WI Slinger, WI -1
5 1 74 Slinger Speedway * Slinger Speedway * Slinger, WI Slinger, WI -4
30 Laps

The Finish Line Bar & Grill Super BeezFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 8 92S Karter Stark Karter Stark Marshall, WI Marshall, WI 7
2 7 44G Zach Greer Zach Greer Slinger, WI Slinger, WI 5
3 9 8B Todd Buckley Todd Buckley West Bend, WI West Bend, WI 6
4 5 09X Nick Schmidt Nick Schmidt Watertown, WI Watertown, WI 1
5 4 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI -1
6 3 28C Colin Saegert Colin Saegert Theresa, WI Theresa, WI -3
7 10 06L Dave Lembke Dave Lembke Germantown, WI Germantown, WI 3
8 DNF 6 88K Dale Kiley-Schaefer Dale Kiley-Schaefer West Bend, WI West Bend, WI -2
9 DNF 12 21E Tyler Edmundson Tyler Edmundson Fort Atkinson, WI Fort Atkinson, WI 3
10 DNF 1 82D Mark Dewey Mark Dewey Janesville, WI Janesville, WI -9
11 DNF 13 231P John Preston John Preston Pardeeville, WI Pardeeville, WI 2
12 DNF 11 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -1
13 DNF 2 70H Derek Hoerig Derek Hoerig Germantown, WI Germantown, WI -11
8 Laps

The Finish Line Bar & Grill Super BeezHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 6 28C Colin Saegert Colin Saegert Theresa, WI Theresa, WI 5
2 4 70H Derek Hoerig Derek Hoerig Germantown, WI Germantown, WI 2
3 3 82D Mark Dewey Mark Dewey Janesville, WI Janesville, WI -
4 5 231P John Preston John Preston Pardeeville, WI Pardeeville, WI 1
5 2 06L Dave Lembke Dave Lembke Germantown, WI Germantown, WI -3
6 1 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -5
7 7 21E Tyler Edmundson Tyler Edmundson Fort Atkinson, WI Fort Atkinson, WI -
8 Laps

The Finish Line Bar & Grill Super BeezHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 09X Nick Schmidt Nick Schmidt Watertown, WI Watertown, WI 1
2 4 44G Zach Greer Zach Greer Slinger, WI Slinger, WI 2
3 6 92S Karter Stark Karter Stark Marshall, WI Marshall, WI 3
4 5 8B Todd Buckley Todd Buckley West Bend, WI West Bend, WI 1
5 3 88K Dale Kiley-Schaefer Dale Kiley-Schaefer West Bend, WI West Bend, WI -2
6 1 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI -5
2 Laps

The Finish Line Bar & Grill Super BeezQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 4 92S Karter Stark Karter Stark Marshall, WI Marshall, WI 13.430
2 7 8B Todd Buckley Todd Buckley West Bend, WI West Bend, WI 13.537
3 13 44G Zach Greer Zach Greer Slinger, WI Slinger, WI 13.545
4 3 88K Dale Kiley-Schaefer Dale Kiley-Schaefer West Bend, WI West Bend, WI 13.661
5 8 09X Nick Schmidt Nick Schmidt Watertown, WI Watertown, WI 13.834
6 11 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI 13.899
7 12 28C Colin Saegert Colin Saegert Theresa, WI Theresa, WI 13.994
8 5 231P John Preston John Preston Pardeeville, WI Pardeeville, WI 14.246
9 1 70H Derek Hoerig Derek Hoerig Germantown, WI Germantown, WI 14.254
10 2 82D Mark Dewey Mark Dewey Janesville, WI Janesville, WI 14.440
11 6 06L Dave Lembke Dave Lembke Germantown, WI Germantown, WI 14.722
12 9 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 14.781
13 10 21E Tyler Edmundson Tyler Edmundson Fort Atkinson, WI Fort Atkinson, WI 15.393
All transfer
30 Laps

Collett Systems Slinger BeesFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 04H Brady Held Brady Held Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 2
2 4 11M Brandon Mennicke Brandon Mennicke Slinger, WI Slinger, WI 2
3 5 19B Misty Benn Misty Benn Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI 2
4 15 24M Marty Tackes Marty Tackes West Bend, WI West Bend, WI 11
5 6 6G Dylan Gagliano Dylan Gagliano Colgate, WI Colgate, WI 1
6 7 3C Jason Clope Jason Clope Janesville, WI Janesville, WI 1
7 2 15N Tracy Neu Tracy Neu Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -5
8 11 20K Travis Kreuser Travis Kreuser West Bend, WI West Bend, WI 3
9 16 20X Kendall Becker Kendall Becker Hartford, WI Hartford, WI 7
10 DNF 14 01B Carl Benn Carl Benn LISBON, WI LISBON, WI 4
11 DNF 9 31B Billy Braun Billy Braun Wales, WI Wales, WI -2
DNS 12 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -
DNS 17 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -
DQ 8 10G Ricky Gebhard Ricky Gebhard Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI -
DQ 1 3H Evan Hassler Evan Hassler Colgate, WI Colgate, WI -
DQ 10 23E Tom Elsinger Jr Tom Elsinger Jr West Bend, WI West Bend, WI -
DQ 13 13C Terry Ciano Terry Ciano Janesville, WI Janesville, WI -
8 Laps

Collett Systems Slinger BeesHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 7 04H Brady Held Brady Held Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 6
2 3 3H Evan Hassler Evan Hassler Colgate, WI Colgate, WI 1
3 2 23E Tom Elsinger Jr Tom Elsinger Jr West Bend, WI West Bend, WI -1
4 8 11M Brandon Mennicke Brandon Mennicke Slinger, WI Slinger, WI 4
5 6 31B Billy Braun Billy Braun Wales, WI Wales, WI 1
6 4 15N Tracy Neu Tracy Neu Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -2
7 9 20X Kendall Becker Kendall Becker Hartford, WI Hartford, WI 2
8 1 20K Travis Kreuser Travis Kreuser West Bend, WI West Bend, WI -7
9 DNF 5 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -4
8 Laps

Collett Systems Slinger BeesHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 19B Misty Benn Misty Benn Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI -
2 4 10G Ricky Gebhard Ricky Gebhard Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 2
3 7 13C Terry Ciano Terry Ciano Janesville, WI Janesville, WI 4
4 5 24M Marty Tackes Marty Tackes West Bend, WI West Bend, WI 1
5 2 6G Dylan Gagliano Dylan Gagliano Colgate, WI Colgate, WI -3
6 3 3C Jason Clope Jason Clope Janesville, WI Janesville, WI -3
7 8 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 1
DQ 6 01B Carl Benn Carl Benn LISBON, WI LISBON, WI -
2 Laps

Collett Systems Slinger BeesQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 5 10G Ricky Gebhard Ricky Gebhard Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 15.220
2 2 3C Jason Clope Jason Clope Janesville, WI Janesville, WI 15.241
3 4 6G Dylan Gagliano Dylan Gagliano Colgate, WI Colgate, WI 15.242
4 11 19B Misty Benn Misty Benn Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI 15.249
5 6 11M Brandon Mennicke Brandon Mennicke Slinger, WI Slinger, WI 15.314
6 3 04H Brady Held Brady Held Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 15.332
7 16 31B Billy Braun Billy Braun Wales, WI Wales, WI 15.332
8 9 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 15.393
9 10 15N Tracy Neu Tracy Neu Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 15.480
10 17 3H Evan Hassler Evan Hassler Colgate, WI Colgate, WI 15.487
11 14 23E Tom Elsinger Jr Tom Elsinger Jr West Bend, WI West Bend, WI 15.508
12 13 20K Travis Kreuser Travis Kreuser West Bend, WI West Bend, WI 15.950
13 12 20X Kendall Becker Kendall Becker Hartford, WI Hartford, WI 16.024
DQ 8 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 15.047
DQ 7 13C Terry Ciano Terry Ciano Janesville, WI Janesville, WI 15.072
DQ 1 01B Carl Benn Carl Benn LISBON, WI LISBON, WI 15.125
DQ 15 24M Marty Tackes Marty Tackes West Bend, WI West Bend, WI 15.198
All transfer
10 Laps

Figure 8s 4cycFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI 4
2 6 003S Ryan Savage Ryan Savage Grafton, WI Grafton, WI 4
3 2 3Z Patrick Zamora Patrick Zamora West Bend, WI West Bend, WI -1
4 4 51B Eric Brown Eric Brown Greenfield, WI Greenfield, WI -
5 DNF 3 43M Allen Maher, Jr. Allen Maher, Jr. LISBON, WI LISBON, WI -2
DNS 1 03A Jason Anderson Jason Anderson Grafton, WI Grafton, WI -
25 Laps

American Super Cup SeriesFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 01R Michael Rose Michael Rose Grafton, WI Grafton, WI 3
2 3 98R Matt Rose Matt Rose Grafton, WI Grafton, WI 1
3 6 97E Sean Eurick Sean Eurick New Berlin, WI New Berlin, WI 3
4 2 101V Brandon Vines Brandon Vines Chicago Heights, IL Chicago Heights, IL -2
5 1 10B Rob Baaske Rob Baaske Wheaton, IL Wheaton, IL -4
6 5 31E Mick Ellis Mick Ellis Schaumburg, IL Schaumburg, IL -1
7 8 45T Shawn Towne Shawn Towne Pekin, IL Pekin, IL 1
8 12 3B Caden Baaske Caden Baaske Wheaton, IL Wheaton, IL 4
9 7 41W Brandyn Wind Brandyn Wind Woodridge, IL Woodridge, IL -2
10 9 53F Nathan Feary Nathan Feary Chadwick, IL Chadwick, IL -1
11 13 5L Kevin Langenecker Kevin Langenecker West Bend, WI West Bend, WI 2
12 10 23B Rylee Baaske Rylee Baaske Wheaton, IL Wheaton, IL -2
13 DNF 11 40H Landon Hocking Landon Hocking Joliet, IL Joliet, IL -2
8 Laps

American Super Cup SeriesHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 31E Mick Ellis Mick Ellis Schaumburg, IL Schaumburg, IL -
2 6 01R Michael Rose Michael Rose Grafton, WI Grafton, WI 4
3 3 101V Brandon Vines Brandon Vines Chicago Heights, IL Chicago Heights, IL -
4 4 98R Matt Rose Matt Rose Grafton, WI Grafton, WI -
5 2 10B Rob Baaske Rob Baaske Wheaton, IL Wheaton, IL -3
6 5 97E Sean Eurick Sean Eurick New Berlin, WI New Berlin, WI -1
7 7 40H Landon Hocking Landon Hocking Joliet, IL Joliet, IL -
8 Laps

American Super Cup SeriesHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 41W Brandyn Wind Brandyn Wind Woodridge, IL Woodridge, IL -
2 2 45T Shawn Towne Shawn Towne Pekin, IL Pekin, IL -
3 3 53F Nathan Feary Nathan Feary Chadwick, IL Chadwick, IL -
4 6 3B Caden Baaske Caden Baaske Wheaton, IL Wheaton, IL 2
5 5 5L Kevin Langenecker Kevin Langenecker West Bend, WI West Bend, WI -
6 4 23B Rylee Baaske Rylee Baaske Wheaton, IL Wheaton, IL -2
2 Laps

American Super Cup SeriesQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 4 01R Michael Rose Michael Rose Grafton, WI Grafton, WI 14.841
2 1 97E Sean Eurick Sean Eurick New Berlin, WI New Berlin, WI 15.181
3 2 98R Matt Rose Matt Rose Grafton, WI Grafton, WI 15.228
4 3 101V Brandon Vines Brandon Vines Chicago Heights, IL Chicago Heights, IL 15.339
5 7 10B Rob Baaske Rob Baaske Wheaton, IL Wheaton, IL 15.340
6 13 40H Landon Hocking Landon Hocking Joliet, IL Joliet, IL 15.439
7 9 31E Mick Ellis Mick Ellis Schaumburg, IL Schaumburg, IL 15.543
8 10 41W Brandyn Wind Brandyn Wind Woodridge, IL Woodridge, IL 15.833
9 11 45T Shawn Towne Shawn Towne Pekin, IL Pekin, IL 15.863
10 12 53F Nathan Feary Nathan Feary Chadwick, IL Chadwick, IL 16.534
11 8 23B Rylee Baaske Rylee Baaske Wheaton, IL Wheaton, IL 17.717
12 6 5L Kevin Langenecker Kevin Langenecker West Bend, WI West Bend, WI 18.364
13 5 3B Caden Baaske Caden Baaske Wheaton, IL Wheaton, IL 22.742
25 Laps

Great North LegendsFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 10 47J Austin Jahr Austin Jahr Farmington, MN Farmington, MN 9
2 11 27S Dillon Schwanbeck Dillon Schwanbeck Poynette, WI Poynette, WI 9
3 5 90G Michael Guderski Michael Guderski Markesan, WI Markesan, WI 2
4 9 7T Jacob Tiegen Jacob Tiegen Marion, IA Marion, IA 5
5 3 44M Aaron Moyer Aaron Moyer Allenton, WI Allenton, WI -2
6 13 4K Jon Kemp Jon Kemp Meredith, NY Meredith, NY 7
7 12 64L Tyler Ledbetter Tyler Ledbetter Oak Park Heights, MN Oak Park Heights, MN 5
8 1 15D Roy Dietsch Roy Dietsch Cedarburg, WI Cedarburg, WI -7
9 14 28P Adam Powers Adam Powers Silverthorne, CO Silverthorne, CO 5
10 16 04F Natalie Foster Natalie Foster Westminster, CO Westminster, CO 6
11 15 18B Amanda Brockhouse Amanda Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 4
12 DNF 6 11M Jessie Mahoney Jessie Mahoney Bloomington, MN Bloomington, MN -6
13 DNF 17 7M Ben Massman Ben Massman East Troy, WI East Troy, WI 4
14 DNF 4 1W Michael Weber Michael Weber Marion, IA Marion, IA -10
15 DNF 18 41M Tony Moyer Tony Moyer Allenton, WI Allenton, WI 3
16 DNF 8 76L James Lynch James Lynch Palos Park, IL Palos Park, IL -8
17 DNF 19 67P Spencer Polacek Spencer Polacek New Berlin, WI New Berlin, WI 2
18 DNF 7 13B Tim Brockhouse Tim Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN -11
19 DNF 2 44A Alfred Matthews Alfred Matthews Aravada, CO Aravada, CO -17
10 Laps

Great North LegendsHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 28P Adam Powers Adam Powers Silverthorne, CO Silverthorne, CO 3
2 8 44A Alfred Matthews Alfred Matthews Aravada, CO Aravada, CO 6
3 5 4K Jon Kemp Jon Kemp Meredith, NY Meredith, NY 2
4 1 7M Ben Massman Ben Massman East Troy, WI East Troy, WI -3
5 2 04F Natalie Foster Natalie Foster Westminster, CO Westminster, CO -3
6 6 64L Tyler Ledbetter Tyler Ledbetter Oak Park Heights, MN Oak Park Heights, MN -
7 7 15D Roy Dietsch Roy Dietsch Cedarburg, WI Cedarburg, WI -
8 3 18B Amanda Brockhouse Amanda Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN -5
9 9 41M Tony Moyer Tony Moyer Allenton, WI Allenton, WI -
10 10 67P Spencer Polacek Spencer Polacek New Berlin, WI New Berlin, WI -
10 Laps

Great North LegendsHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 44M Aaron Moyer Aaron Moyer Allenton, WI Allenton, WI -
2 5 27S Dillon Schwanbeck Dillon Schwanbeck Poynette, WI Poynette, WI 3
3 9 47J Austin Jahr Austin Jahr Farmington, MN Farmington, MN 6
4 2 1W Michael Weber Michael Weber Marion, IA Marion, IA -2
5 7 76L James Lynch James Lynch Palos Park, IL Palos Park, IL 2
6 6 13B Tim Brockhouse Tim Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN -
7 4 11M Jessie Mahoney Jessie Mahoney Bloomington, MN Bloomington, MN -3
8 8 7T Jacob Tiegen Jacob Tiegen Marion, IA Marion, IA -
9 3 90G Michael Guderski Michael Guderski Markesan, WI Markesan, WI -6
2 Laps

Great North LegendsQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 9 47J Austin Jahr Austin Jahr Farmington, MN Farmington, MN 13.303
2 7 7T Jacob Tiegen Jacob Tiegen Marion, IA Marion, IA 13.394
3 3 76L James Lynch James Lynch Palos Park, IL Palos Park, IL 13.398
4 19 13B Tim Brockhouse Tim Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 13.408
5 1 27S Dillon Schwanbeck Dillon Schwanbeck Poynette, WI Poynette, WI 13.478
6 11 11M Jessie Mahoney Jessie Mahoney Bloomington, MN Bloomington, MN 13.564
7 4 90G Michael Guderski Michael Guderski Markesan, WI Markesan, WI 13.571
8 10 1W Michael Weber Michael Weber Marion, IA Marion, IA 13.579
9 2 44M Aaron Moyer Aaron Moyer Allenton, WI Allenton, WI 13.593
10 17 44A Alfred Matthews Alfred Matthews Aravada, CO Aravada, CO 13.628
11 15 15D Roy Dietsch Roy Dietsch Cedarburg, WI Cedarburg, WI 13.728
12 14 64L Tyler Ledbetter Tyler Ledbetter Oak Park Heights, MN Oak Park Heights, MN 13.795
13 13 4K Jon Kemp Jon Kemp Meredith, NY Meredith, NY 13.842
14 16 28P Adam Powers Adam Powers Silverthorne, CO Silverthorne, CO 13.913
15 12 18B Amanda Brockhouse Amanda Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 13.960
16 18 04F Natalie Foster Natalie Foster Westminster, CO Westminster, CO 13.978
17 8 7M Ben Massman Ben Massman East Troy, WI East Troy, WI 14.012
18 5 41M Tony Moyer Tony Moyer Allenton, WI Allenton, WI 14.403
19 6 67P Spencer Polacek Spencer Polacek New Berlin, WI New Berlin, WI 14.621
All transfer
20 Laps

BandoleroFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 5S Penn Sauter Penn Sauter Deforest, WI Deforest, WI 3
2 3 29O Axel Oldenhoff Axel Oldenhoff Lake Mills, WI Lake Mills, WI 1
3 7 5B Paxton Benz Paxton Benz Wausau, WI Wausau, WI 4
4 10 44B Ayrton Brockhouse Ayrton Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 6
5 6 64B Cooper Bodendorfer Cooper Bodendorfer Muskego, WI Muskego, WI 1
6 1 08F Haylee Flairty Haylee Flairty Hartford, WI Hartford, WI -5
7 5 64P Anna Price Anna Price Rhinelander, WI Rhinelander, WI -2
8 12 61E Paegan Ellingson Paegan Ellingson Watertown, WI Watertown, WI 4
9 14 8J Jayden Johnson Jayden Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 5
10 13 13B Ayden Brockhouse Ayden Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 3
11 8 5C Lincoln Cain Lincoln Cain Slinger, WI Slinger, WI -3
12 18 44O Markus Obermeyer Markus Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI 6
13 15 7J Harley Johnson Harley Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 2
14 17 06B Parker Bodendorfer Parker Bodendorfer Muskego, WI Muskego, WI 3
15 DNF 11 901H Alex Hartwig Alex Hartwig Portage, WI Portage, WI -4
16 DNF 9 98H Sammy Haugen Sammy Haugen Centennial, CO Centennial, CO -7
17 DNF 2 68D Wyatt Dent Wyatt Dent Brighton, CO Brighton, CO -15
DNS 16 93O Mason Obermeyer Mason Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI -
8 Laps

BandoleroHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 9 68D Wyatt Dent Wyatt Dent Brighton, CO Brighton, CO 8
2 5 8J Jayden Johnson Jayden Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 3
3 7 61E Paegan Ellingson Paegan Ellingson Watertown, WI Watertown, WI 4
4 3 93O Mason Obermeyer Mason Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI -1
5 8 08F Haylee Flairty Haylee Flairty Hartford, WI Hartford, WI 3
6 1 44O Markus Obermeyer Markus Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI -5
7 2 06B Parker Bodendorfer Parker Bodendorfer Muskego, WI Muskego, WI -5
8 4 7J Harley Johnson Harley Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI -4
9 6 13B Ayden Brockhouse Ayden Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN -3
8 Laps

BandoleroHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 8 44B Ayrton Brockhouse Ayrton Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 7
2 1 29O Axel Oldenhoff Axel Oldenhoff Lake Mills, WI Lake Mills, WI -1
3 7 98H Sammy Haugen Sammy Haugen Centennial, CO Centennial, CO 4
4 3 64P Anna Price Anna Price Rhinelander, WI Rhinelander, WI -1
5 4 64B Cooper Bodendorfer Cooper Bodendorfer Muskego, WI Muskego, WI -1
6 5 5B Paxton Benz Paxton Benz Wausau, WI Wausau, WI -1
7 2 5S Penn Sauter Penn Sauter Deforest, WI Deforest, WI -5
8 9 901H Alex Hartwig Alex Hartwig Portage, WI Portage, WI 1
9 6 5C Lincoln Cain Lincoln Cain Slinger, WI Slinger, WI -3
2 Laps

BandoleroQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 1 901H Alex Hartwig Alex Hartwig Portage, WI Portage, WI 14.622
2 4 44B Ayrton Brockhouse Ayrton Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 14.750
3 18 98H Sammy Haugen Sammy Haugen Centennial, CO Centennial, CO 14.868
4 2 5C Lincoln Cain Lincoln Cain Slinger, WI Slinger, WI 14.900
5 10 5B Paxton Benz Paxton Benz Wausau, WI Wausau, WI 14.942
6 13 64B Cooper Bodendorfer Cooper Bodendorfer Muskego, WI Muskego, WI 14.956
7 5 64P Anna Price Anna Price Rhinelander, WI Rhinelander, WI 14.962
8 17 5S Penn Sauter Penn Sauter Deforest, WI Deforest, WI 14.975
9 3 29O Axel Oldenhoff Axel Oldenhoff Lake Mills, WI Lake Mills, WI 14.976
10 16 68D Wyatt Dent Wyatt Dent Brighton, CO Brighton, CO 15.210
11 6 08F Haylee Flairty Haylee Flairty Hartford, WI Hartford, WI 15.259
12 7 61E Paegan Ellingson Paegan Ellingson Watertown, WI Watertown, WI 15.309
13 12 13B Ayden Brockhouse Ayden Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 15.937
14 11 8J Jayden Johnson Jayden Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 16.620
15 14 7J Harley Johnson Harley Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 16.858
16 8 93O Mason Obermeyer Mason Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI 17.118
17 15 06B Parker Bodendorfer Parker Bodendorfer Muskego, WI Muskego, WI 17.376
18 9 44O Markus Obermeyer Markus Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI 17.648
All transfer