10/2/2021 - Sandusky Speedway
10/2/2021 - Sandusky Speedway

10/2/2021
Sandusky Speedway

Download The MyRacePass App

Download The MyRacePass App

Download Today for Real-time Lineups & Results.

Download The MyRacePass App

Download The MyRacePass App

Download Today for Real-time Lineups & Results.

Competitor Overview


Zach Myers

Zach Myers

Chardon, OH

Renegades Start Finish +/-
Heat 3 1 - -
Qualifying 1 6 -1

Clear Selection

0 Laps

RenegadesQualifying 1

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 6 67 Dylan Napier Dylan Napier Hudson, OH Hudson, OH
2 9 19 Clayton Oliver Clayton Oliver Malvern, OH Malvern, OH
3 18 18 Ben Watson Ben Watson Wellington, OH Wellington, OH
4 16 58 Justin Stanley Justin Stanley Lorain, OH Lorain, OH
5 10 8 Noah Patterson Noah Patterson
6 5 64 Zach Myers Zach Myers Chardon, OH Chardon, OH
7 7 92 Chris Nicastro Chris Nicastro Cleveland, OH Cleveland, OH
8 2 47 Erik Johnson Erik Johnson Elyria, OH Elyria, OH
9 11 50 Mike Protzman Jr Mike Protzman Jr Sandusky, OH Sandusky, OH
10 17 40 Sawyer Stout Sawyer Stout Castalia, OH Castalia, OH
11 13 72 Brad Smith Brad Smith Lagrange, OH Lagrange, OH
12 4 X629 James McKay James McKay Parma, OH Parma, OH
13 14 00 Jeff Smith Jr Jeff Smith Jr Eastlake, OH Eastlake, OH
14 8 77 Mikey Oldenburgh Mikey Oldenburgh Cleveland, OH Cleveland, OH
15 3 86 Jason Jones Jason Jones Livonia, MI Livonia, MI
16 15 18J Jason Stanfield Jason Stanfield Lorain, OH Lorain, OH
DNS 1 28J Kevin Jaycox Kevin Jaycox Sandusky, OH Sandusky, OH
DNS 12 33 Kenny Sharp Kenny Sharp Lorain, OH Lorain, OH
All transfer
0 Laps

Pure StocksQualifying 1

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 1 88 Dan Boron Dan Boron
2 5 67 Johnny Newman Johnny Newman Lorain, OH Lorain, OH
3 9 7 Tanner Smith Tanner Smith Wellington, OH Wellington, OH
4 10 02 Wayne Sweeny Wayne Sweeny Elyria, OH Elyria, OH
5 8 71 Dan Smith Dan Smith Wellington, OH Wellington, OH
6 4 5 Brandon Halcomb Brandon Halcomb Akron, OH Akron, OH
7 6 31 Josh Peebles Josh Peebles Minerva, OH Minerva, OH
8 12 16 J.D. Lawson J.D. Lawson Minerva, OH Minerva, OH
9 7 10 Tom Skect Tom Skect Sandusky, OH Sandusky, OH
10 3 37 Mike Dolan Mike Dolan Cleveland, OH Cleveland, OH
DNS 2 17 Jo Cabrera Jo Cabrera Lorain, OH Lorain, OH
DNS 11 02W John Wyatt John Wyatt Amherst, OH Amherst, OH
0 Laps

Ohio Wheelman SeriesQualifying 1

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 15 88 Dennis Wood Dennis Wood Akron, OH Akron, OH
2 12 25 Josh Way Josh Way Painesville, OH Painesville, OH
3 13 24 Jeremie Wiggins Jeremie Wiggins Carlisle Township, OH Carlisle Township, OH
4 8 03 Joe Quinn Joe Quinn North Royalton, OH North Royalton, OH
5 3 2 Justin Hamilton Justin Hamilton North FairField, OH North FairField, OH
6 10 5 Josh Sage Josh Sage
7 11 48S Stephen Schlea Stephen Schlea
8 2 77 Brett Dolan Brett Dolan Perry, OH Perry, OH
9 4 17 Charles Hunt Charles Hunt Willowick, OH Willowick, OH
10 6 118 Colt Locker Colt Locker
11 14 48 Will Wiggins Will Wiggins Elyria, OH Elyria, OH
12 5 8 Kyle Lawson Kyle Lawson Minerva, OH Minerva, OH
13 7 52 Collin Penn Collin Penn Elyria, OH Elyria, OH
14 9 69 Mark Resor Mark Resor
15 1 10 Jesse Carrillo Jesse Carrillo Toledo, OH Toledo, OH
0 Laps

ModifiedsQualifying 1

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 2 51 Ricky Elkins Ricky Elkins
2 10 0 Kenny Phillips Kenny Phillips Vermillion, OH Vermillion, OH
3 13 30 Preston Walker Preston Walker Akron, OH Akron, OH
4 8 31 Doug Meyer Doug Meyer North Canton, OH North Canton, OH
5 7 37 Matt Marlowe Matt Marlowe Grafton, OH Grafton, OH
6 12 82 Bob Sibila Jr Bob Sibila Jr Massillon, OH Massillon, OH
7 4 16 Rick Groetsch Rick Groetsch North Ridgeville, OH North Ridgeville, OH
8 1 60 Sam Bigham Sam Bigham New franklin, OH New franklin, OH
9 3 07 Parker Ennes Parker Ennes
10 9 57 Tyler Nuckles Tyler Nuckles Groveport, OH Groveport, OH
11 5 4 Logan Hamilton Logan Hamilton
12 6 42 Kevin Jaycox Jr. Kevin Jaycox Jr. Vermillion, OH Vermillion, OH
13 11 11 Kenny Sharp Kenny Sharp Lorain, OH Lorain, OH
14 14 7X Lance Young Lance Young Norton, OH Norton, OH
All transfer
0 Laps

CRS Truck SeriesQualifying 1

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 2 04 Bailey Delfosse Bailey Delfosse Grafton, OH Grafton, OH
2 1 65 Stephen Cox Stephen Cox Sandusky, OH Sandusky, OH
3 DNF 4 73 Mike Sheppard Mike Sheppard Wellington, OH Wellington, OH
DNS 3 3 Barney Gerber Barney Gerber
All transfer