6/19/2022 - Slinger Super Speedway
6/19/2022 - Slinger Super Speedway

6/19/2022
Slinger Super Speedway

Download The MyRacePass App

Download The MyRacePass App

Download Today for Real-time Lineups & Results.

Download The MyRacePass App

Download The MyRacePass App

Download Today for Real-time Lineups & Results.

75 Laps

Elite 8 Series Super Late ModelsFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 10 51A Steve Apel Steve Apel West Bend, WI West Bend, WI 9
2 9 21M Ty Majeski Ty Majeski Seymour, WI Seymour, WI 7
3 8 97N Jacob Nottestad Jacob Nottestad Stoughton, WI Stoughton, WI 5
4 7 42P Dennis Prunty Dennis Prunty Allenton, WI Allenton, WI 3
5 14 5J Casey Johnson Casey Johnson Edgerton, WI Edgerton, WI 9
6 2 92B RJ Braun RJ Braun Wales, WI Wales, WI -4
7 15 55L Rich Loch Rich Loch Muskego, WI Muskego, WI 8
8 16 2B Lowell Bennett Lowell Bennett Neenah, WI Neenah, WI 8
9 11 66M Dave McCardle Dave McCardle Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI 2
10 4 9K Derek Kraus Derek Kraus Stratford, WI Stratford, WI -6
11 12 92M Conrad Morgan Conrad Morgan Waukesha, WI Waukesha, WI 1
12 19 49M Jerry Mueller Jerry Mueller Richfield, WI Richfield, WI 7
13 5 39P Alex Prunty Alex Prunty Lomira, WI Lomira, WI -8
14 18 7H Mitchell Haver Mitchell Haver West Bend, WI West Bend, WI 4
15 DNF 6 48K Brad Keith Brad Keith Slinger, WI Slinger, WI -9
16 DNF 3 38W Nick Wagner Nick Wagner Hartford, WI Hartford, WI -13
17 DNF 17 23V Levon VanDerGeest Levon VanDerGeest Merrill, WI Merrill, WI -
18 DNF 13 89M Brad Mueller Brad Mueller Random Lake, WI Random Lake, WI -5
19 DNF 1 0D Ryan DeStefano Ryan DeStefano Hartland, WI Hartland, WI -18
20 Laps

Elite 8 Series Super Late ModelsSemi Feature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 2B Lowell Bennett Lowell Bennett Neenah, WI Neenah, WI 2
2 2 23V Levon VanDerGeest Levon VanDerGeest Merrill, WI Merrill, WI -
3 4 7H Mitchell Haver Mitchell Haver West Bend, WI West Bend, WI 1
4 1 49M Jerry Mueller Jerry Mueller Richfield, WI Richfield, WI -3
Top 4 transfer
5 5 36N Steve Nickolaus Steve Nickolaus Caledonia, WI Caledonia, WI -
6 Laps

Elite 8 Series Super Late ModelsMac Tools Fast Dash

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 39P Alex Prunty Alex Prunty Lomira, WI Lomira, WI -
2 2 48K Brad Keith Brad Keith Slinger, WI Slinger, WI -
3 4 42P Dennis Prunty Dennis Prunty Allenton, WI Allenton, WI 1
4 3 51A Steve Apel Steve Apel West Bend, WI West Bend, WI -1
5 5 97N Jacob Nottestad Jacob Nottestad Stoughton, WI Stoughton, WI -
6 6 21M Ty Majeski Ty Majeski Seymour, WI Seymour, WI -
3 Laps

Elite 8 Series Super Late ModelsQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 10 21M Ty Majeski Ty Majeski Seymour, WI Seymour, WI 11.281
2 4 97N Jacob Nottestad Jacob Nottestad Stoughton, WI Stoughton, WI 11.323
3 15 42P Dennis Prunty Dennis Prunty Allenton, WI Allenton, WI 11.339
4 18 51A Steve Apel Steve Apel West Bend, WI West Bend, WI 11.339
5 16 48K Brad Keith Brad Keith Slinger, WI Slinger, WI 11.346
6 14 39P Alex Prunty Alex Prunty Lomira, WI Lomira, WI 11.355
7 9 9K Derek Kraus Derek Kraus Stratford, WI Stratford, WI 11.407
8 13 38W Nick Wagner Nick Wagner Hartford, WI Hartford, WI 11.418
9 2 92B RJ Braun RJ Braun Wales, WI Wales, WI 11.428
10 5 0D Ryan DeStefano Ryan DeStefano Hartland, WI Hartland, WI 11.449
11 20 66M Dave McCardle Dave McCardle Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI 11.451
12 3 92M Conrad Morgan Conrad Morgan Waukesha, WI Waukesha, WI 11.461
13 1 89M Brad Mueller Brad Mueller Random Lake, WI Random Lake, WI 11.468
14 7 5J Casey Johnson Casey Johnson Edgerton, WI Edgerton, WI 11.484
Top 14 transfer
15 19 55L Rich Loch Rich Loch Muskego, WI Muskego, WI 11.488
16 6 2B Lowell Bennett Lowell Bennett Neenah, WI Neenah, WI 11.499
17 11 23V Levon VanDerGeest Levon VanDerGeest Merrill, WI Merrill, WI 11.560
18 17 49M Jerry Mueller Jerry Mueller Richfield, WI Richfield, WI 11.585
19 8 7H Mitchell Haver Mitchell Haver West Bend, WI West Bend, WI 11.586
20 12 36N Steve Nickolaus Steve Nickolaus Caledonia, WI Caledonia, WI 12.509
25 Laps

Finish Line Sales & Service Super BeezFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 8B Todd Buckley Todd Buckley West Bend, WI West Bend, WI 4
2 8 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 6
3 6 25R Paul Reagles Paul Reagles Colgate, WI Colgate, WI 3
4 2 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -2
5 4 28S Colin Saegert Colin Saegert Theresa, WI Theresa, WI -1
6 7 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI 1
7 10 24M Marty Tackes Marty Tackes West Bend, WI West Bend, WI 3
8 1 20H Scott Hackbarth Scott Hackbarth Campbellsport, WI Campbellsport, WI -7
9 9 15N Tracy Neu Tracy Neu Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -
10 DNF 3 231P John Preston John Preston Pardeeville, WI Pardeeville, WI -7
11 DNF 11 5S George Sparkman George Sparkman Loves Park, IL Loves Park, IL -
DNS 12 44S Todd Snow Todd Snow Rockford, IL Rockford, IL -
8 Laps

Finish Line Sales & Service Super BeezHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI -
2 6 231P John Preston John Preston Pardeeville, WI Pardeeville, WI 4
3 4 20H Scott Hackbarth Scott Hackbarth Campbellsport, WI Campbellsport, WI 1
4 3 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -1
5 2 24M Marty Tackes Marty Tackes West Bend, WI West Bend, WI -3
6 5 15N Tracy Neu Tracy Neu Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -1
8 Laps

Finish Line Sales & Service Super BeezHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 8B Todd Buckley Todd Buckley West Bend, WI West Bend, WI 4
2 4 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 2
3 3 25R Paul Reagles Paul Reagles Colgate, WI Colgate, WI -
4 1 28S Colin Saegert Colin Saegert Theresa, WI Theresa, WI -3
DNS 2 5S George Sparkman George Sparkman Loves Park, IL Loves Park, IL -
2 Laps

Finish Line Sales & Service Super BeezQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 3 8B Todd Buckley Todd Buckley West Bend, WI West Bend, WI 13.577
2 1 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 13.872
3 2 25R Paul Reagles Paul Reagles Colgate, WI Colgate, WI 13.903
4 11 5S George Sparkman George Sparkman Loves Park, IL Loves Park, IL 13.962
5 5 28S Colin Saegert Colin Saegert Theresa, WI Theresa, WI 13.983
6 9 231P John Preston John Preston Pardeeville, WI Pardeeville, WI 14.125
7 6 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 14.331
8 4 20H Scott Hackbarth Scott Hackbarth Campbellsport, WI Campbellsport, WI 14.363
9 12 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI 14.469
10 7 24M Marty Tackes Marty Tackes West Bend, WI West Bend, WI 14.511
11 10 15N Tracy Neu Tracy Neu Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 15.153
DNS 8 44S Todd Snow Todd Snow Rockford, IL Rockford, IL
10 Laps

Figure 8sFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 67L Ryan Lovald Ryan Lovald Muskego, WI Muskego, WI -
2 4 17B Rick Bruskiewicz Rick Bruskiewicz Mayville, WI Mayville, WI 2
3 6 9L Russ Lorbiecki Russ Lorbiecki Sussex, WI Sussex, WI 3
4 2 4G Scott Goetzke Scott Goetzke Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -2
5 7 83G Eli Gorecki Eli Gorecki Elkhorn, WI Elkhorn, WI 2
6 3 0S Bill Shavlik Bill Shavlik West Bend, WI West Bend, WI -3
7 5 1O Nick Ostberg Nick Ostberg West Bend, WI West Bend, WI -2
35 Laps

SportsmanFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 9 29S Jake Schraufnagel Jake Schraufnagel Slinger, WI Slinger, WI 8
2 2 14M Andrew Meyerhofer Andrew Meyerhofer Menasha, WI Menasha, WI -
3 8 53W Paul Wagner Paul Wagner Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 5
4 6 88H Brian Holtz Brian Holtz Muskego, WI Muskego, WI 2
5 5 32S Ryan Sielaff Ryan Sielaff North Prairie, WI North Prairie, WI -
6 1 04H Brady Held Brady Held Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -5
7 10 99L Dale Lecus, Jr. Dale Lecus, Jr. Caledonia, WI Caledonia, WI 3
8 11 21B Brett Butler Brett Butler West Bend, WI West Bend, WI 3
9 12 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI 3
10 15 9S Simon Seyfert Simon Seyfert Saukville, WI Saukville, WI 5
11 4 33E Tom Elsinger, Sr. Tom Elsinger, Sr. West Bend, WI West Bend, WI -7
12 14 35D John Daley John Daley West Bend, WI West Bend, WI 2
13 3 89L Alex Lopacinski Alex Lopacinski West Bend, WI West Bend, WI -10
14 DNF 7 8C Dan Calhoun Dan Calhoun Johnsburg, IL Johnsburg, IL -7
15 DNF 18 10H Mike Hansen Mike Hansen Eagle, WI Eagle, WI 3
16 DNF 13 1O Nick Ostberg Nick Ostberg West Bend, WI West Bend, WI -3
17 DNF 16 86F Joshua Fehrmann Joshua Fehrmann Kewaskum, WI Kewaskum, WI -1
18 DNF 17 36D Joe DeCubellis Joe DeCubellis Twin Lakes, WI Twin Lakes, WI -1
10 Laps

SportsmanHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 9S Simon Seyfert Simon Seyfert Saukville, WI Saukville, WI 1
2 6 21B Brett Butler Brett Butler West Bend, WI West Bend, WI 4
3 4 1O Nick Ostberg Nick Ostberg West Bend, WI West Bend, WI 1
4 3 35D John Daley John Daley West Bend, WI West Bend, WI -1
5 5 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI -
6 DNF 8 36D Joe DeCubellis Joe DeCubellis Twin Lakes, WI Twin Lakes, WI 2
7 DNF 9 10H Mike Hansen Mike Hansen Eagle, WI Eagle, WI 2
8 DNF 1 86F Joshua Fehrmann Joshua Fehrmann Kewaskum, WI Kewaskum, WI -7
DNS 7 04H Brady Held Brady Held Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -
10 Laps

SportsmanHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 14M Andrew Meyerhofer Andrew Meyerhofer Menasha, WI Menasha, WI -
2 5 32S Ryan Sielaff Ryan Sielaff North Prairie, WI North Prairie, WI 3
3 7 8C Dan Calhoun Dan Calhoun Johnsburg, IL Johnsburg, IL 4
4 8 53W Paul Wagner Paul Wagner Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 4
5 4 33E Tom Elsinger, Sr. Tom Elsinger, Sr. West Bend, WI West Bend, WI -1
6 DNF 9 29S Jake Schraufnagel Jake Schraufnagel Slinger, WI Slinger, WI 3
7 DNF 6 88H Brian Holtz Brian Holtz Muskego, WI Muskego, WI -1
8 DNF 2 99L Dale Lecus, Jr. Dale Lecus, Jr. Caledonia, WI Caledonia, WI -6
9 DNF 3 89L Alex Lopacinski Alex Lopacinski West Bend, WI West Bend, WI -6
2 Laps

SportsmanQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 13 29S Jake Schraufnagel Jake Schraufnagel Slinger, WI Slinger, WI 12.739
2 17 53W Paul Wagner Paul Wagner Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 12.811
3 7 8C Dan Calhoun Dan Calhoun Johnsburg, IL Johnsburg, IL 12.825
4 2 88H Brian Holtz Brian Holtz Muskego, WI Muskego, WI 12.860
5 14 32S Ryan Sielaff Ryan Sielaff North Prairie, WI North Prairie, WI 12.877
6 15 33E Tom Elsinger, Sr. Tom Elsinger, Sr. West Bend, WI West Bend, WI 12.951
7 3 89L Alex Lopacinski Alex Lopacinski West Bend, WI West Bend, WI 12.995
8 4 99L Dale Lecus, Jr. Dale Lecus, Jr. Caledonia, WI Caledonia, WI 12.996
9 10 14M Andrew Meyerhofer Andrew Meyerhofer Menasha, WI Menasha, WI 13.029
10 6 04H Brady Held Brady Held Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 13.036
11 11 21B Brett Butler Brett Butler West Bend, WI West Bend, WI 13.114
12 12 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI 13.281
13 5 1O Nick Ostberg Nick Ostberg West Bend, WI West Bend, WI 13.320
14 16 35D John Daley John Daley West Bend, WI West Bend, WI 13.402
15 8 9S Simon Seyfert Simon Seyfert Saukville, WI Saukville, WI 13.466
16 1 86F Joshua Fehrmann Joshua Fehrmann Kewaskum, WI Kewaskum, WI 13.547
17 18 36D Joe DeCubellis Joe DeCubellis Twin Lakes, WI Twin Lakes, WI 13.704
18 9 10H Mike Hansen Mike Hansen Eagle, WI Eagle, WI 13.769
25 Laps

Great North LegendsFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 7 13B Tim Brockhouse Tim Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 6
2 5 27S Dillon Schwanbeck Dillon Schwanbeck Poynette, WI Poynette, WI 3
3 6 64L Tyler Ledbetter Tyler Ledbetter Oak Park Heights, MN Oak Park Heights, MN 3
4 2 12B Ayrton Brockhouse Ayrton Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN -2
5 4 7M Ben Massman Ben Massman East Troy, WI East Troy, WI -1
6 1 18B Amanda Brockhouse Amanda Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN -5
7 10 51B Rose Borntreger Rose Borntreger Elroy, WI Elroy, WI 3
8 9 67P Spencer Polacek Spencer Polacek New Berlin, WI New Berlin, WI 1
9 DNF 8 7T Jacob Tiegen Jacob Tiegen Marion, IA Marion, IA -1
10 DNF 3 15B Andrew Borntreger Andrew Borntreger Hillsboro, WI Hillsboro, WI -7
10 Laps

Great North LegendsHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 18B Amanda Brockhouse Amanda Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 1
2 3 12B Ayrton Brockhouse Ayrton Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 1
3 4 15B Andrew Borntreger Andrew Borntreger Hillsboro, WI Hillsboro, WI 1
4 5 51B Rose Borntreger Rose Borntreger Elroy, WI Elroy, WI 1
5 1 67P Spencer Polacek Spencer Polacek New Berlin, WI New Berlin, WI -4
10 Laps

Great North LegendsHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 13B Tim Brockhouse Tim Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 3
2 5 7T Jacob Tiegen Jacob Tiegen Marion, IA Marion, IA 3
3 2 27S Dillon Schwanbeck Dillon Schwanbeck Poynette, WI Poynette, WI -1
4 3 64L Tyler Ledbetter Tyler Ledbetter Oak Park Heights, MN Oak Park Heights, MN -1
5 1 7M Ben Massman Ben Massman East Troy, WI East Troy, WI -4
2 Laps

Great North LegendsQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 3 7T Jacob Tiegen Jacob Tiegen Marion, IA Marion, IA 13.408
2 1 13B Tim Brockhouse Tim Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 13.443
3 4 64L Tyler Ledbetter Tyler Ledbetter Oak Park Heights, MN Oak Park Heights, MN 13.472
4 8 27S Dillon Schwanbeck Dillon Schwanbeck Poynette, WI Poynette, WI 13.528
5 2 7M Ben Massman Ben Massman East Troy, WI East Troy, WI 13.718
6 10 15B Andrew Borntreger Andrew Borntreger Hillsboro, WI Hillsboro, WI 13.811
7 6 12B Ayrton Brockhouse Ayrton Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 13.829
8 9 51B Rose Borntreger Rose Borntreger Elroy, WI Elroy, WI 13.850
9 5 18B Amanda Brockhouse Amanda Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 13.894
10 7 67P Spencer Polacek Spencer Polacek New Berlin, WI New Berlin, WI 14.484
15 Laps

Johnson & Sons Paving BandolerosFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 9 5C Lincoln Cain Lincoln Cain Slinger, WI Slinger, WI 8
2 10 901H Alex Hartwig Alex Hartwig Portage, WI Portage, WI 8
3 8 29O Axel Oldenhoff Axel Oldenhoff Lake Mills, WI Lake Mills, WI 5
4 7 5S Penn Sauter Penn Sauter Deforest, WI Deforest, WI 3
5 6 8J Jayden Johnson Jayden Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 1
6 11 61E Paegan Ellingson Paegan Ellingson Watertown, WI Watertown, WI 5
7 1 7J Harley Johnson Harley Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI -6
8 2 000J Lincoln Johnson Lincoln Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI -6
9 4 22T Bentley Thompson Bentley Thompson West Salem, WI West Salem, WI -5
10 5 93O Mason Obermeyer Mason Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI -5
11 12 13B Ayden Brockhouse Ayden Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 1
12 3 76W Oliver Weinkauf Oliver Weinkauf Merrill, WI Merrill, WI -9
8 Laps

Johnson & Sons Paving BandolerosSemi Feature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 61E Paegan Ellingson Paegan Ellingson Watertown, WI Watertown, WI 2
2 6 13B Ayden Brockhouse Ayden Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 4
Top 2 transfer
3 2 11S Carter Stein Carter Stein Germantown, WI Germantown, WI -1
4 1 62O Ace Oldenhoff Ace Oldenhoff Lake Mills, WI Lake Mills, WI -3
5 5 71T McKenna Turner McKenna Turner Pewaukee, WI Pewaukee, WI -
6 4 707G Hunter Graham Hunter Graham West Bend, WI West Bend, WI -2
DNS 8 44O Markus Obermeyer Markus Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI -
DNS 7 80K Chase Kealey Chase Kealey Omro, WI Omro, WI -
8 Laps

Johnson & Sons Paving BandolerosHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 61E Paegan Ellingson Paegan Ellingson Watertown, WI Watertown, WI 3
2 6 7J Harley Johnson Harley Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 4
3 8 13B Ayden Brockhouse Ayden Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 5
4 3 11S Carter Stein Carter Stein Germantown, WI Germantown, WI -1
5 1 71T McKenna Turner McKenna Turner Pewaukee, WI Pewaukee, WI -4
6 2 62O Ace Oldenhoff Ace Oldenhoff Lake Mills, WI Lake Mills, WI -4
7 7 707G Hunter Graham Hunter Graham West Bend, WI West Bend, WI -
8 DNF 5 44O Markus Obermeyer Markus Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI -3
DNS 9 80K Chase Kealey Chase Kealey Omro, WI Omro, WI -
8 Laps

Johnson & Sons Paving BandolerosHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 7 5C Lincoln Cain Lincoln Cain Slinger, WI Slinger, WI 6
2 5 5S Penn Sauter Penn Sauter Deforest, WI Deforest, WI 3
3 8 901H Alex Hartwig Alex Hartwig Portage, WI Portage, WI 5
4 6 29O Axel Oldenhoff Axel Oldenhoff Lake Mills, WI Lake Mills, WI 2
5 4 8J Jayden Johnson Jayden Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI -1
6 2 76W Oliver Weinkauf Oliver Weinkauf Merrill, WI Merrill, WI -4
7 3 93O Mason Obermeyer Mason Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI -4
8 9 22T Bentley Thompson Bentley Thompson West Salem, WI West Salem, WI 1
9 1 000J Lincoln Johnson Lincoln Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI -8
2 Laps

Johnson & Sons Paving BandolerosQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 1 901H Alex Hartwig Alex Hartwig Portage, WI Portage, WI 14.360
2 5 5C Lincoln Cain Lincoln Cain Slinger, WI Slinger, WI 14.701
3 2 29O Axel Oldenhoff Axel Oldenhoff Lake Mills, WI Lake Mills, WI 14.890
4 10 5S Penn Sauter Penn Sauter Deforest, WI Deforest, WI 14.984
5 11 8J Jayden Johnson Jayden Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 15.094
6 4 93O Mason Obermeyer Mason Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI 15.340
7 16 22T Bentley Thompson Bentley Thompson West Salem, WI West Salem, WI 15.353
8 17 76W Oliver Weinkauf Oliver Weinkauf Merrill, WI Merrill, WI 15.978
9 12 000J Lincoln Johnson Lincoln Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 16.244
10 13 7J Harley Johnson Harley Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 16.354
Top 10 transfer
11 9 44O Markus Obermeyer Markus Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI 16.554
12 6 61E Paegan Ellingson Paegan Ellingson Watertown, WI Watertown, WI 16.897
13 7 11S Carter Stein Carter Stein Germantown, WI Germantown, WI 17.068
14 18 62O Ace Oldenhoff Ace Oldenhoff Lake Mills, WI Lake Mills, WI 19.465
15 14 71T McKenna Turner McKenna Turner Pewaukee, WI Pewaukee, WI 19.895
16 8 707G Hunter Graham Hunter Graham West Bend, WI West Bend, WI 20.294
DNS 3 13B Ayden Brockhouse Ayden Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN
DNS 15 80K Chase Kealey Chase Kealey Omro, WI Omro, WI