9/9/2023 - Buffalo River Speedway
9/9/2023 - Buffalo River Speedway

9/9/2023
Buffalo River Speedway

Download The MyRacePass App

Download The MyRacePass App

Download Today for Real-time Lineups & Results.

Download The MyRacePass App

Download The MyRacePass App

Download Today for Real-time Lineups & Results.

Competitor Overview


Mark Martini

Mark Martini

Avon, MN

Premier Service Center IMCA Northern SportMods Start Finish +/-
A Feature 1 14 23 DNF -9
Heat 2 3 5 -2

Clear Selection

20 Laps

Premier Service Center IMCA Northern SportModsA Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 17 Rich Pavlicek Rich Pavlicek Casselton, ND Casselton, ND -
2 2 69 Justin Jones Justin Jones Bemidji, MN Bemidji, MN -
3 10 55 Deveryn Malmlov Deveryn Malmlov Moorhead, MN Moorhead, MN 7
4 3 5 Scott Jacobson Scott Jacobson Fargo, ND Fargo, ND -1
5 9 51 Kelly Jacobson Kelly Jacobson Fargo, ND Fargo, ND 4
6 4 77 Charles Jensen Charles Jensen Pelican Rapids, MN Pelican Rapids, MN -2
7 5 28J Jacob Jordan Jacob Jordan Brainerd, MN Brainerd, MN -2
8 17 78X Chris Siercks Chris Siercks Maple Grove, MN Maple Grove, MN 9
9 6 60X Patrick Brejcha Patrick Brejcha Wahpeton, ND Wahpeton, ND -3
10 20 74 Jayden Pavlicek Jayden Pavlicek Casselton, ND Casselton, ND 10
11 19 14S Thomas Sandvig Thomas Sandvig West Fargo, ND West Fargo, ND 8
12 7 71B David Siercks David Siercks Princeton, MN Princeton, MN -5
13 12 5F Fritz Myers Fritz Myers Hackensack, MN Hackensack, MN -1
14 21 15 Matthew Clark Matthew Clark West Fargo, ND West Fargo, ND 7
15 16 3T Alex Tschakert Alex Tschakert KENT, MN KENT, MN 1
16 8 22J Vince Jegtvig Vince Jegtvig Dilworth, MN Dilworth, MN -8
17 13 81 Dan Pederson Dan Pederson Moorhead, MN Moorhead, MN -4
18 22 85 Anthony Sabinash Anthony Sabinash Staples, MN Staples, MN 4
19 23 22M Landon Maatz Landon Maatz Walcott, ND Walcott, ND 4
20 DNF 11 6 Austin Veralrud Austin Veralrud Audubon, MN Audubon, MN -9
21 DNF 18 15P Dean Precht Dean Precht Detroit Lakes, MN Detroit Lakes, MN -3
22 DNF 15 9M Skyla Miller Skyla Miller Harwood, ND Harwood, ND -7
23 DNF 14 4Q2 Mark Martini Mark Martini Avon, MN Avon, MN -9
DNS 24 26X John Young John Young Brainerd, MN Brainerd, MN -
8 Laps

Premier Service Center IMCA Northern SportModsHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 71B David Siercks David Siercks Princeton, MN Princeton, MN 3
2 5 77 Charles Jensen Charles Jensen Pelican Rapids, MN Pelican Rapids, MN 3
3 1 22J Vince Jegtvig Vince Jegtvig Dilworth, MN Dilworth, MN -2
4 2 5F Fritz Myers Fritz Myers Hackensack, MN Hackensack, MN -2
5 8 81 Dan Pederson Dan Pederson Moorhead, MN Moorhead, MN 3
6 7 3T Alex Tschakert Alex Tschakert KENT, MN KENT, MN 1
7 6 14S Thomas Sandvig Thomas Sandvig West Fargo, ND West Fargo, ND -1
8 3 85 Anthony Sabinash Anthony Sabinash Staples, MN Staples, MN -5
All transfer
8 Laps

Premier Service Center IMCA Northern SportModsHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 17 Rich Pavlicek Rich Pavlicek Casselton, ND Casselton, ND -
2 2 51 Kelly Jacobson Kelly Jacobson Fargo, ND Fargo, ND -
3 6 69 Justin Jones Justin Jones Bemidji, MN Bemidji, MN 3
4 4 60X Patrick Brejcha Patrick Brejcha Wahpeton, ND Wahpeton, ND -
5 3 4Q2 Mark Martini Mark Martini Avon, MN Avon, MN -2
6 8 78X Chris Siercks Chris Siercks Maple Grove, MN Maple Grove, MN 2
7 5 74 Jayden Pavlicek Jayden Pavlicek Casselton, ND Casselton, ND -2
8 7 22M Landon Maatz Landon Maatz Walcott, ND Walcott, ND -1
All transfer
8 Laps

Premier Service Center IMCA Northern SportModsHeat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 55 Deveryn Malmlov Deveryn Malmlov Moorhead, MN Moorhead, MN 2
2 2 28J Jacob Jordan Jacob Jordan Brainerd, MN Brainerd, MN -
3 8 5 Scott Jacobson Scott Jacobson Fargo, ND Fargo, ND 5
4 5 6 Austin Veralrud Austin Veralrud Audubon, MN Audubon, MN 1
5 4 9M Skyla Miller Skyla Miller Harwood, ND Harwood, ND -1
6 1 15P Dean Precht Dean Precht Detroit Lakes, MN Detroit Lakes, MN -5
7 7 15 Matthew Clark Matthew Clark West Fargo, ND West Fargo, ND -
8 DNF 6 26X John Young John Young Brainerd, MN Brainerd, MN -2
All transfer
20 Laps

Hyper Racing/Popeyes POWRI Minn-Kota Lightning SprA Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 6 11 Dexter Dvergsten Dexter Dvergsten Greenbush, MN Greenbush, MN 5
2 5 24 Bryce Haugeberg Bryce Haugeberg West Fargo, ND West Fargo, ND 3
3 2 72 Kate Taves Kate Taves Detroit Lakes, MN Detroit Lakes, MN -1
4 8 87 Matthew Taves Matthew Taves Detroit Lakes, MN Detroit Lakes, MN 4
5 3 18 Hayden Koehmstedt Hayden Koehmstedt West Fargo, ND West Fargo, ND -2
6 7 9 Bryce Bjerke Bryce Bjerke Lake Park, MN Lake Park, MN 1
7 4 40 Evan Yanish Evan Yanish Cavalier, ND Cavalier, ND -3
8 9 23 Gerald Hatlestad Gerald Hatlestad Sabin, MN Sabin, MN 1
9 10 04 Richard Rygg Richard Rygg Grand Forks, ND Grand Forks, ND 1
10 12 99 Brody Graham Brody Graham Grand Forks, ND Grand Forks, ND 2
11 DNF 1 12 Loki Bjerke Loki Bjerke Argusville, ND Argusville, ND -10
12 DNF 11 20 Jasmyn Hatlestad Jasmyn Hatlestad Fargo, ND Fargo, ND -1
8 Laps

Hyper Racing/Popeyes POWRI Minn-Kota Lightning SprHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 24 Bryce Haugeberg Bryce Haugeberg West Fargo, ND West Fargo, ND 2
2 2 40 Evan Yanish Evan Yanish Cavalier, ND Cavalier, ND -
3 1 9 Bryce Bjerke Bryce Bjerke Lake Park, MN Lake Park, MN -2
4 5 12 Loki Bjerke Loki Bjerke Argusville, ND Argusville, ND 1
5 4 23 Gerald Hatlestad Gerald Hatlestad Sabin, MN Sabin, MN -1
6 6 20 Jasmyn Hatlestad Jasmyn Hatlestad Fargo, ND Fargo, ND -
8 Laps

Hyper Racing/Popeyes POWRI Minn-Kota Lightning SprHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 6 11 Dexter Dvergsten Dexter Dvergsten Greenbush, MN Greenbush, MN 5
2 1 18 Hayden Koehmstedt Hayden Koehmstedt West Fargo, ND West Fargo, ND -1
3 2 72 Kate Taves Kate Taves Detroit Lakes, MN Detroit Lakes, MN -1
4 3 87 Matthew Taves Matthew Taves Detroit Lakes, MN Detroit Lakes, MN -1
5 4 04 Richard Rygg Richard Rygg Grand Forks, ND Grand Forks, ND -1
DNS 5 99 Brody Graham Brody Graham Grand Forks, ND Grand Forks, ND -
20 Laps

INEX Legend Central LegendsA Feature 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 29 Ryan Braseth Ryan Braseth Ulen, MN Ulen, MN 3
2 1 72 Tye Wilke Tye Wilke Detroit Lakes, MN Detroit Lakes, MN -1
3 5 67 Evan Hendrickson Evan Hendrickson Mapleton, ND Mapleton, ND 2
4 2 7T Ty Olson Ty Olson Mandan, ND Mandan, ND -2
5 7 82 Shawn Wiest Shawn Wiest Fargo, ND Fargo, ND 2
6 10 93 Steve Johnson Steve Johnson Mapleton, ND Mapleton, ND 4
7 20 7 Kody Machart Kody Machart Moorhead, MN Moorhead, MN 13
8 3 5D8 Dylan Johnson Dylan Johnson Durbin, ND Durbin, ND -5
9 17 7F Brian Frederick Brian Frederick Gwinner, ND Gwinner, ND 8
10 18 13 Ben Lundquist Ben Lundquist Fridley, MN Fridley, MN 8
11 8 0W Cody Jawaski Cody Jawaski Kindred, ND Kindred, ND -3
12 6 17X Bubba Samuelson Bubba Samuelson Frazee, MN Frazee, MN -6
13 19 33 Brandon Bunnis Brandon Bunnis Detroit Lakes, MN Detroit Lakes, MN 6
14 22 65 Clay Smith Clay Smith Wahpeton, ND Wahpeton, ND 8
15 12 31C Emmitt Curtis Emmitt Curtis Rothsay, MN Rothsay, MN -3
16 16 27 Carter Restad Carter Restad West Fargo, ND West Fargo, ND -
17 23 21 Noah Lewis Noah Lewis Hawley, MN Hawley, MN 6
18 13 79 Scott Richardson Scott Richardson Pelican Rapids, MN Pelican Rapids, MN -5
19 14 58 Sean Johnson Sean Johnson Kindred, ND Kindred, ND -5
20 11 35 Chris Frueh Chris Frueh Mapleton, ND Mapleton, ND -9
21 15 25 Alexander Clark Alexander Clark Moorhead, MN Moorhead, MN -6
22 25 2J Joseph Lewis Joseph Lewis Hawley, MN Hawley, MN 3
23 24 73 Chad Canton Chad Canton Vergas, MN Vergas, MN 1
24 DNF 21 24 Kelsey Juhnke Kelsey Juhnke Detroit Lake, MN Detroit Lake, MN -3
DNS 9 28 Joshua Wiest Joshua Wiest Jamestown, ND Jamestown, ND -
DNS 26 D1RT Tony Brockhouse Tony Brockhouse Glyndon, MN Glyndon, MN -
8 Laps

INEX Legend Central LegendsHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 72 Tye Wilke Tye Wilke Detroit Lakes, MN Detroit Lakes, MN -
2 2 7T Ty Olson Ty Olson Mandan, ND Mandan, ND -
3 4 28 Joshua Wiest Joshua Wiest Jamestown, ND Jamestown, ND 1
4 6 79 Scott Richardson Scott Richardson Pelican Rapids, MN Pelican Rapids, MN 2
5 3 7F Brian Frederick Brian Frederick Gwinner, ND Gwinner, ND -2
6 7 24 Kelsey Juhnke Kelsey Juhnke Detroit Lake, MN Detroit Lake, MN 1
7 DNF 5 2J Joseph Lewis Joseph Lewis Hawley, MN Hawley, MN -2
All transfer
8 Laps

INEX Legend Central LegendsHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 67 Evan Hendrickson Evan Hendrickson Mapleton, ND Mapleton, ND 1
2 4 29 Ryan Braseth Ryan Braseth Ulen, MN Ulen, MN 2
3 6 93 Steve Johnson Steve Johnson Mapleton, ND Mapleton, ND 3
4 3 58 Sean Johnson Sean Johnson Kindred, ND Kindred, ND -1
5 5 13 Ben Lundquist Ben Lundquist Fridley, MN Fridley, MN -
6 1 65 Clay Smith Clay Smith Wahpeton, ND Wahpeton, ND -5
DNS 7 D1RT Tony Brockhouse Tony Brockhouse Glyndon, MN Glyndon, MN -
All transfer
8 Laps

INEX Legend Central LegendsHeat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 0W Cody Jawaski Cody Jawaski Kindred, ND Kindred, ND -
2 3 17X Bubba Samuelson Bubba Samuelson Frazee, MN Frazee, MN 1
3 6 35 Chris Frueh Chris Frueh Mapleton, ND Mapleton, ND 3
4 2 25 Alexander Clark Alexander Clark Moorhead, MN Moorhead, MN -2
5 4 33 Brandon Bunnis Brandon Bunnis Detroit Lakes, MN Detroit Lakes, MN -1
6 DNF 5 73 Chad Canton Chad Canton Vergas, MN Vergas, MN -1
All transfer
8 Laps

INEX Legend Central LegendsHeat 4

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 82 Shawn Wiest Shawn Wiest Fargo, ND Fargo, ND -
2 3 5D8 Dylan Johnson Dylan Johnson Durbin, ND Durbin, ND 1
3 4 31C Emmitt Curtis Emmitt Curtis Rothsay, MN Rothsay, MN 1
4 6 27 Carter Restad Carter Restad West Fargo, ND West Fargo, ND 2
5 2 7 Kody Machart Kody Machart Moorhead, MN Moorhead, MN -3
6 5 21 Noah Lewis Noah Lewis Hawley, MN Hawley, MN -1
All transfer
12 Laps

Super Clean BRS Short TrackersA Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 10 Shannon George Shannon George Bagley, MN Bagley, MN 2
2 12 42 Weston Clauson Weston Clauson Kathryn, ND Kathryn, ND 10
3 6 5 Brandon Hunter Brandon Hunter Shevlin, MN Shevlin, MN 3
4 4 85K Korbin Sarazin Korbin Sarazin Staples, MN Staples, MN -
5 10 15 Gordon Hunter Gordon Hunter Laporte, MN Laporte, MN 5
6 2 701 Hunter Goulet Hunter Goulet Fargo, ND Fargo, ND -4
7 8 3H Kaylie Winge Kaylie Winge Shevlin, MN Shevlin, MN 1
8 11 84 Adrian Kubitz Adrian Kubitz Fargo, ND Fargo, ND 3
9 5 13X Travis Roush Travis Roush New York Mills, MN New York Mills, MN -4
10 16 27 Kody Crabtree Kody Crabtree Fargo, ND Fargo, ND 6
11 9 97 Mason Bogart Mason Bogart Milnor, ND Milnor, ND -2
12 1 007 Patrick Andersen Patrick Andersen Fargo, ND Fargo, ND -11
13 7 00 Travis Olafson Travis Olafson Wilton, MN Wilton, MN -6
14 15 14T Troy Lesmann Troy Lesmann Fargo, ND Fargo, ND 1
15 13 80K Nathan Kelley Nathan Kelley Fargo, ND Fargo, ND -2
16 14 4 Lee Williams Lee Williams Fargo, ND Fargo, ND -2
8 Laps

Super Clean BRS Short TrackersHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 00 Travis Olafson Travis Olafson Wilton, MN Wilton, MN 1
2 1 15 Gordon Hunter Gordon Hunter Laporte, MN Laporte, MN -1
3 4 97 Mason Bogart Mason Bogart Milnor, ND Milnor, ND 1
4 3 701 Hunter Goulet Hunter Goulet Fargo, ND Fargo, ND -1
5 6 80K Nathan Kelley Nathan Kelley Fargo, ND Fargo, ND 1
6 5 14T Troy Lesmann Troy Lesmann Fargo, ND Fargo, ND -1
All transfer
8 Laps

Super Clean BRS Short TrackersHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 10 Shannon George Shannon George Bagley, MN Bagley, MN -
2 3 5 Brandon Hunter Brandon Hunter Shevlin, MN Shevlin, MN 1
3 2 3H Kaylie Winge Kaylie Winge Shevlin, MN Shevlin, MN -1
4 4 13X Travis Roush Travis Roush New York Mills, MN New York Mills, MN -
All transfer
8 Laps

Super Clean BRS Short TrackersHeat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 42 Weston Clauson Weston Clauson Kathryn, ND Kathryn, ND -
2 3 85K Korbin Sarazin Korbin Sarazin Staples, MN Staples, MN 1
3 6 007 Patrick Andersen Patrick Andersen Fargo, ND Fargo, ND 3
4 2 84 Adrian Kubitz Adrian Kubitz Fargo, ND Fargo, ND -2
5 5 4 Lee Williams Lee Williams Fargo, ND Fargo, ND -
6 4 27 Kody Crabtree Kody Crabtree Fargo, ND Fargo, ND -2
All transfer
15 Laps

Ok Tire & Service IMCA Hobby StocksA Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 9 17T Tim Otterness Tim Otterness Brainerd, MN Brainerd, MN 8
2 2 70 Tyler Hehn Tyler Hehn Horace, ND Horace, ND -
3 3 01 Nathan Kohl Nathan Kohl Fort Ripley, MN Fort Ripley, MN -
4 4 73 Todd Gettel Todd Gettel Mahnomen, MN Mahnomen, MN -
5 8 57 Andrew Juaire Andrew Juaire Brainerd, MN Brainerd, MN 3
6 5 39 Caleb Gardner Caleb Gardner Glyndon, MN Glyndon, MN -1
7 10 5D Nicholas Dillenburg Nicholas Dillenburg Pillager, MN Pillager, MN 3
8 7 21 Tim Church Tim Church Moorhead, MN Moorhead, MN -1
9 12 95 Reid Randall Reid Randall Park Rapids, MN Park Rapids, MN 3
10 1 4 Shawn Hayes Shawn Hayes Detroit Lakes, MN Detroit Lakes, MN -9
11 11 96 Paul Tangen Paul Tangen Lake Park, MN Lake Park, MN -
12 DNF 6 15 Andrea Jacobson Andrea Jacobson Fargo, ND Fargo, ND -6
DQ 13 35 David McIntire David McIntire Walcott, ND Walcott, ND -
8 Laps

Ok Tire & Service IMCA Hobby StocksHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 01 Nathan Kohl Nathan Kohl Fort Ripley, MN Fort Ripley, MN 2
2 1 39 Caleb Gardner Caleb Gardner Glyndon, MN Glyndon, MN -1
3 2 5D Nicholas Dillenburg Nicholas Dillenburg Pillager, MN Pillager, MN -1
4 6 57 Andrew Juaire Andrew Juaire Brainerd, MN Brainerd, MN 2
5 5 4 Shawn Hayes Shawn Hayes Detroit Lakes, MN Detroit Lakes, MN -
6 DNF 4 96 Paul Tangen Paul Tangen Lake Park, MN Lake Park, MN -2
7 DNF 7 35 David McIntire David McIntire Walcott, ND Walcott, ND -
All transfer
8 Laps

Ok Tire & Service IMCA Hobby StocksHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 17T Tim Otterness Tim Otterness Brainerd, MN Brainerd, MN 1
2 4 21 Tim Church Tim Church Moorhead, MN Moorhead, MN 2
3 3 73 Todd Gettel Todd Gettel Mahnomen, MN Mahnomen, MN -
4 1 70 Tyler Hehn Tyler Hehn Horace, ND Horace, ND -3
5 6 15 Andrea Jacobson Andrea Jacobson Fargo, ND Fargo, ND 1
6 5 95 Reid Randall Reid Randall Park Rapids, MN Park Rapids, MN -1
All transfer
20 Laps

Driveway Service IMCA ModifiedsA Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 6 60 Tyler Hall Tyler Hall Fertile, MN Fertile, MN 5
2 1 33 Allen Kent Allen Kent West Fargo, ND West Fargo, ND -1
3 5 5T Marcus Tomlinson Marcus Tomlinson Turtle Lake, ND Turtle Lake, ND 2
4 7 12 Matt Aukland Matt Aukland Glyndon, MN Glyndon, MN 3
5 4 1 Josh Anderson Josh Anderson Barnesville, MN Barnesville, MN -1
6 9 9K Andrew Kapp Andrew Kapp Jamestown, ND Jamestown, ND 3
7 8 15F Devin Fouquette Devin Fouquette St. Cloud, MN St. Cloud, MN 1
8 13 79 Tony Mack Tony Mack Fargo, ND Fargo, ND 5
9 10 12C Nick Curtis Nick Curtis 1
10 11 52 Brennan Borg Brennan Borg Harwood, ND Harwood, ND 1
11 2 00 T.J. Wyman T.J. Wyman Klemme, IA Klemme, IA -9
12 DNF 3 98 John Nord John Nord Enderlin, ND Enderlin, ND -9
13 DNF 12 33N Jeff Nelson Jeff Nelson Perham, MN Perham, MN -1
8 Laps

Driveway Service IMCA ModifiedsHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 12 Matt Aukland Matt Aukland Glyndon, MN Glyndon, MN 1
2 3 33 Allen Kent Allen Kent West Fargo, ND West Fargo, ND 1
3 5 60 Tyler Hall Tyler Hall Fertile, MN Fertile, MN 2
4 4 12C Nick Curtis Nick Curtis -
5 6 00 T.J. Wyman T.J. Wyman Klemme, IA Klemme, IA 1
6 1 52 Brennan Borg Brennan Borg Harwood, ND Harwood, ND -5
7 7 79 Tony Mack Tony Mack Fargo, ND Fargo, ND -
All transfer
8 Laps

Driveway Service IMCA ModifiedsHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 9K Andrew Kapp Andrew Kapp Jamestown, ND Jamestown, ND 1
2 3 5T Marcus Tomlinson Marcus Tomlinson Turtle Lake, ND Turtle Lake, ND 1
3 6 15F Devin Fouquette Devin Fouquette St. Cloud, MN St. Cloud, MN 3
4 1 98 John Nord John Nord Enderlin, ND Enderlin, ND -3
5 5 1 Josh Anderson Josh Anderson Barnesville, MN Barnesville, MN -
6 DNF 4 33N Jeff Nelson Jeff Nelson Perham, MN Perham, MN -2
All transfer
20 Laps

Superior Customs Signs & Designs Racesaver SprintA Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 1 Amelia Eisenschenk Amelia Eisenschenk Fargo, ND Fargo, ND 1
2 5 64 Andy Pake Andy Pake Felton, MN Felton, MN 3
3 10 13 Ty Hanten Ty Hanten West Fargo, ND West Fargo, ND 7
4 7 15 Laela Eisenschenk Laela Eisenschenk West Fargo, ND West Fargo, ND 3
5 12 39 Morgan Nyquist Morgan Nyquist Moorhead, MN Moorhead, MN 7
6 3 69R Brandon Rekow Brandon Rekow Ellendale, ND Ellendale, ND -3
7 11 84 Joshua Johnson Joshua Johnson Harwood, ND Harwood, ND 4
8 1 3D Dan Griep Dan Griep Minnetonka, MN Minnetonka, MN -7
9 13 4D Logan Domagala Logan Domagala Brandon, SD Brandon, SD 4
10 14 69 Tom Cummings Tom Cummings Grandin, ND Grandin, ND 4
11 DNF 9 18 Tyler Rabenberg Tyler Rabenberg Princeton, MN Princeton, MN -2
12 DNF 8 3M Marcus Rothenbacher Marcus Rothenbacher Ulen, MN Ulen, MN -4
13 DNF 6 18D Dalton Domagala Dalton Domagala Brandon, SD Brandon, SD -7
14 DNF 4 72 Tye Wilke Tye Wilke Detroit Lakes, MN Detroit Lakes, MN -10
8 Laps

Superior Customs Signs & Designs Racesaver SprintHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 1 Amelia Eisenschenk Amelia Eisenschenk Fargo, ND Fargo, ND -
2 5 64 Andy Pake Andy Pake Felton, MN Felton, MN 3
3 3 3D Dan Griep Dan Griep Minnetonka, MN Minnetonka, MN -
4 4 13 Ty Hanten Ty Hanten West Fargo, ND West Fargo, ND -
5 6 3M Marcus Rothenbacher Marcus Rothenbacher Ulen, MN Ulen, MN 1
6 7 84 Joshua Johnson Joshua Johnson Harwood, ND Harwood, ND 1
7 2 4D Logan Domagala Logan Domagala Brandon, SD Brandon, SD -5
All transfer
8 Laps

Superior Customs Signs & Designs Racesaver SprintHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 72 Tye Wilke Tye Wilke Detroit Lakes, MN Detroit Lakes, MN 1
2 4 18 Tyler Rabenberg Tyler Rabenberg Princeton, MN Princeton, MN 2
3 1 15 Laela Eisenschenk Laela Eisenschenk West Fargo, ND West Fargo, ND -2
4 5 69R Brandon Rekow Brandon Rekow Ellendale, ND Ellendale, ND 1
5 3 18D Dalton Domagala Dalton Domagala Brandon, SD Brandon, SD -2
6 6 39 Morgan Nyquist Morgan Nyquist Moorhead, MN Moorhead, MN -
7 7 69 Tom Cummings Tom Cummings Grandin, ND Grandin, ND -
All transfer