5/15/2022 - Slinger Super Speedway
5/15/2022 - Slinger Super Speedway

5/15/2022
Slinger Super Speedway

Download The MyRacePass App

Download The MyRacePass App

Download Today for Real-time Lineups & Results.

Download The MyRacePass App

Download The MyRacePass App

Download Today for Real-time Lineups & Results.

Competitor Overview


Scott Shambeau

Scott Shambeau

Milwaukee, WI

Uptown Motorcars Pro Late Models Start Finish +/-
Feature 12 DNS -
Heat 1 6 DNS -
Qualifying DNS -

Clear Selection

50 Laps

Uptown Motorcars Pro Late ModelsFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 7 99B Tom Berens Tom Berens Slinger, WI Slinger, WI 6
2 5 88J Jeff Holtz Jeff Holtz Franksville, WI Franksville, WI 3
3 4 39P Zach Prunty Zach Prunty Lomira, WI Lomira, WI 1
4 6 30B Zach Braun Zach Braun Slinger, WI Slinger, WI 2
5 9 61E Jerry Eckhardt Jerry Eckhardt Johnson Creek, WI Johnson Creek, WI 4
6 2 3H Tyler Hromadka Tyler Hromadka Colgate, WI Colgate, WI -4
7 3 84V Jacob Vanoskey Jacob Vanoskey Hartford, WI Hartford, WI -4
8 1 31B Billy Braun Billy Braun Wales, WI Wales, WI -7
9 10 2S Del Schuler Del Schuler Mequon, WI Mequon, WI 1
10 DNF 11 27B Jeremy Bentz Jeremy Bentz Fox Lake, IL Fox Lake, IL 1
11 DNF 8 01G Ryan Gutknecht Ryan Gutknecht Oak Creek, WI Oak Creek, WI -3
DNS 12 21S Scott Shambeau Scott Shambeau Milwaukee, WI Milwaukee, WI -
10 Laps

Uptown Motorcars Pro Late ModelsHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 3H Tyler Hromadka Tyler Hromadka Colgate, WI Colgate, WI 4
2 3 61E Jerry Eckhardt Jerry Eckhardt Johnson Creek, WI Johnson Creek, WI 1
3 2 2S Del Schuler Del Schuler Mequon, WI Mequon, WI -1
4 1 27B Jeremy Bentz Jeremy Bentz Fox Lake, IL Fox Lake, IL -3
5 4 31B Billy Braun Billy Braun Wales, WI Wales, WI -1
DNS 6 21S Scott Shambeau Scott Shambeau Milwaukee, WI Milwaukee, WI -
10 Laps

Uptown Motorcars Pro Late ModelsHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 88J Jeff Holtz Jeff Holtz Franksville, WI Franksville, WI 2
2 5 99B Tom Berens Tom Berens Slinger, WI Slinger, WI 3
3 6 01G Ryan Gutknecht Ryan Gutknecht Oak Creek, WI Oak Creek, WI 3
4 1 84V Jacob Vanoskey Jacob Vanoskey Hartford, WI Hartford, WI -3
5 2 39P Zach Prunty Zach Prunty Lomira, WI Lomira, WI -3
6 DNF 4 30B Zach Braun Zach Braun Slinger, WI Slinger, WI -2
2 Laps

Uptown Motorcars Pro Late ModelsQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 6 01G Ryan Gutknecht Ryan Gutknecht Oak Creek, WI Oak Creek, WI 12.216
2 5 99B Tom Berens Tom Berens Slinger, WI Slinger, WI 12.253
3 11 30B Zach Braun Zach Braun Slinger, WI Slinger, WI 12.331
4 4 88J Jeff Holtz Jeff Holtz Franksville, WI Franksville, WI 12.345
5 1 39P Zach Prunty Zach Prunty Lomira, WI Lomira, WI 12.366
6 3 84V Jacob Vanoskey Jacob Vanoskey Hartford, WI Hartford, WI 12.402
7 8 3H Tyler Hromadka Tyler Hromadka Colgate, WI Colgate, WI 12.404
8 12 31B Billy Braun Billy Braun Wales, WI Wales, WI 12.421
9 2 61E Jerry Eckhardt Jerry Eckhardt Johnson Creek, WI Johnson Creek, WI 12.511
10 7 2S Del Schuler Del Schuler Mequon, WI Mequon, WI 12.850
11 10 27B Jeremy Bentz Jeremy Bentz Fox Lake, IL Fox Lake, IL 13.022
DNS 9 21S Scott Shambeau Scott Shambeau Milwaukee, WI Milwaukee, WI
25 Laps

Finish Line Sales & Service Super BeezFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 4
2 7 25R Paul Reagles Paul Reagles Colgate, WI Colgate, WI 5
3 6 8B Todd Buckley Todd Buckley West Bend, WI West Bend, WI 3
4 3 20H Scott Hackbarth Scott Hackbarth Campbellsport, WI Campbellsport, WI -1
5 2 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI -3
6 8 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 2
7 10 24M Marty Tackes Marty Tackes West Bend, WI West Bend, WI 3
8 9 44S Todd Snow Todd Snow Rockford, IL Rockford, IL 1
9 DNF 4 28S Colin Saegert Colin Saegert Theresa, WI Theresa, WI -5
10 DNF 1 231P John Preston John Preston Pardeeville, WI Pardeeville, WI -9
8 Laps

Finish Line Sales & Service Super BeezHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI 4
2 4 231P John Preston John Preston Pardeeville, WI Pardeeville, WI 2
3 3 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -
4 2 44S Todd Snow Todd Snow Rockford, IL Rockford, IL -2
5 1 24M Marty Tackes Marty Tackes West Bend, WI West Bend, WI -4
8 Laps

Finish Line Sales & Service Super BeezHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 8B Todd Buckley Todd Buckley West Bend, WI West Bend, WI 3
2 3 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 1
3 2 28S Colin Saegert Colin Saegert Theresa, WI Theresa, WI -1
4 5 25R Paul Reagles Paul Reagles Colgate, WI Colgate, WI 1
5 1 20H Scott Hackbarth Scott Hackbarth Campbellsport, WI Campbellsport, WI -4
2 Laps

Finish Line Sales & Service Super BeezQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 9 25R Paul Reagles Paul Reagles Colgate, WI Colgate, WI 13.751
2 3 8B Todd Buckley Todd Buckley West Bend, WI West Bend, WI 13.758
3 4 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 13.827
4 10 28S Colin Saegert Colin Saegert Theresa, WI Theresa, WI 13.925
5 6 20H Scott Hackbarth Scott Hackbarth Campbellsport, WI Campbellsport, WI 14.155
6 8 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI 14.366
7 2 231P John Preston John Preston Pardeeville, WI Pardeeville, WI 14.510
8 5 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 14.768
9 1 44S Todd Snow Todd Snow Rockford, IL Rockford, IL 15.132
10 7 24M Marty Tackes Marty Tackes West Bend, WI West Bend, WI 15.249
25 Laps

All Out Salt Slinger BeeFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 2
2 2 11M Brandon Mennicke Brandon Mennicke Slinger, WI Slinger, WI -
3 7 19B Misty Benn Misty Benn Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI 4
4 8 33E Tom Elsinger Jr Tom Elsinger Jr West Bend, WI West Bend, WI 4
5 6 18B Carl Benn Carl Benn LISBON, WI LISBON, WI 1
6 15 15N Tracy Neu Tracy Neu Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 9
7 1 20X Kendall Becker Kendall Becker Hartford, WI Hartford, WI -6
8 10 3C Jason Clope Jason Clope Janesville, WI Janesville, WI 2
9 12 13K Brandon Klitzke Brandon Klitzke Jackson, WI Jackson, WI 3
10 14 66S Steve Savage Steve Savage Cedarburg, WI Cedarburg, WI 4
11 DNF 5 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -6
12 DNF 13 21E Scott Emrich Scott Emrich Milwaukee, WI Milwaukee, WI 1
13 DNF 4 52L Dylan Lemberger Dylan Lemberger Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI -9
14 DNF 9 10G Ricky Gebhard Ricky Gebhard Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI -5
15 DNF 11 33S Brian Stanczyk Brian Stanczyk West Bend, WI West Bend, WI -4
8 Laps

All Out Salt Slinger BeeHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 33S Brian Stanczyk Brian Stanczyk West Bend, WI West Bend, WI 3
2 8 11M Brandon Mennicke Brandon Mennicke Slinger, WI Slinger, WI 6
3 7 20X Kendall Becker Kendall Becker Hartford, WI Hartford, WI 4
4 2 21E Scott Emrich Scott Emrich Milwaukee, WI Milwaukee, WI -2
5 5 3C Jason Clope Jason Clope Janesville, WI Janesville, WI -
6 3 13K Brandon Klitzke Brandon Klitzke Jackson, WI Jackson, WI -3
7 1 66S Steve Savage Steve Savage Cedarburg, WI Cedarburg, WI -6
DNS 6 10G Ricky Gebhard Ricky Gebhard Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI -
8 Laps

All Out Salt Slinger BeeHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -
2 3 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 1
3 4 18B Carl Benn Carl Benn LISBON, WI LISBON, WI 1
4 7 15N Tracy Neu Tracy Neu Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 3
5 5 33E Tom Elsinger Jr Tom Elsinger Jr West Bend, WI West Bend, WI -
6 6 19B Misty Benn Misty Benn Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI -
7 2 52L Dylan Lemberger Dylan Lemberger Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI -5
2 Laps

All Out Salt Slinger BeeQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 9 19B Misty Benn Misty Benn Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI 15.205
2 1 33E Tom Elsinger Jr Tom Elsinger Jr West Bend, WI West Bend, WI 15.223
3 13 18B Carl Benn Carl Benn LISBON, WI LISBON, WI 15.265
4 12 14S Al Strobel Al Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 15.276
5 8 52L Dylan Lemberger Dylan Lemberger Menomonee Falls, WI Menomonee Falls, WI 15.303
6 5 14M Mitchell Strobel Mitchell Strobel Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 15.343
7 2 11M Brandon Mennicke Brandon Mennicke Slinger, WI Slinger, WI 15.403
8 15 20X Kendall Becker Kendall Becker Hartford, WI Hartford, WI 15.406
9 3 10G Ricky Gebhard Ricky Gebhard Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 15.408
10 7 3C Jason Clope Jason Clope Janesville, WI Janesville, WI 15.469
11 6 33S Brian Stanczyk Brian Stanczyk West Bend, WI West Bend, WI 15.546
12 11 13K Brandon Klitzke Brandon Klitzke Jackson, WI Jackson, WI 15.817
13 14 21E Scott Emrich Scott Emrich Milwaukee, WI Milwaukee, WI 16.046
14 10 66S Steve Savage Steve Savage Cedarburg, WI Cedarburg, WI 16.244
DQ 4 15N Tracy Neu Tracy Neu Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 15.033
10 Laps

Figure 8sFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 4G Scott Goetzke Scott Goetzke Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 1
2 4 17B Rick Bruskiewicz Rick Bruskiewicz Mayville, WI Mayville, WI 2
3 1 67L Ryan Lovald Ryan Lovald Muskego, WI Muskego, WI -2
4 3 1O Nick Ostberg Nick Ostberg West Bend, WI West Bend, WI -1
5 5 0S Bill Shavlik Bill Shavlik West Bend, WI West Bend, WI -
35 Laps

SportsmanFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 6 14M Andrew Meyerhofer Andrew Meyerhofer Menasha, WI Menasha, WI 5
2 7 99L Dale Lecus, Jr. Dale Lecus, Jr. Caledonia, WI Caledonia, WI 5
3 9 88H Brian Holtz Brian Holtz Muskego, WI Muskego, WI 6
4 8 53W Paul Wagner Paul Wagner Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 4
5 5 33E Tom Elsinger, Sr. Tom Elsinger, Sr. West Bend, WI West Bend, WI -
6 11 21B Brett Butler Brett Butler West Bend, WI West Bend, WI 5
7 13 9S Simon Seyfert Simon Seyfert Saukville, WI Saukville, WI 6
8 14 17H Mike Hansen Mike Hansen Eagle, WI Eagle, WI 6
9 DNF 1 89L Alex Lopacinski Alex Lopacinski West Bend, WI West Bend, WI -8
10 DNF 12 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI 2
11 DNF 4 4C Dan Calhoun Dan Calhoun Johnsburg, IL Johnsburg, IL -7
12 DNF 10 51T Dave Teske Dave Teske Richfield, WI Richfield, WI -2
13 DNF 2 45B Chris Beine Chris Beine Slinger, WI Slinger, WI -11
14 DNF 3 32S Ryan Sielaff Ryan Sielaff North Prairie, WI North Prairie, WI -11
15 DNF 15 04H Brady Held Brady Held Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -
10 Laps

SportsmanHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 51T Dave Teske Dave Teske Richfield, WI Richfield, WI 4
2 4 21B Brett Butler Brett Butler West Bend, WI West Bend, WI 2
3 2 9S Simon Seyfert Simon Seyfert Saukville, WI Saukville, WI -1
4 8 04H Brady Held Brady Held Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 4
5 6 89L Alex Lopacinski Alex Lopacinski West Bend, WI West Bend, WI 1
6 3 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI -3
7 7 45B Chris Beine Chris Beine Slinger, WI Slinger, WI -
8 DNF 1 17H Mike Hansen Mike Hansen Eagle, WI Eagle, WI -7
10 Laps

SportsmanHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 32S Ryan Sielaff Ryan Sielaff North Prairie, WI North Prairie, WI -
2 2 4C Dan Calhoun Dan Calhoun Johnsburg, IL Johnsburg, IL -
3 3 33E Tom Elsinger, Sr. Tom Elsinger, Sr. West Bend, WI West Bend, WI -
4 7 88H Brian Holtz Brian Holtz Muskego, WI Muskego, WI 3
5 5 99L Dale Lecus, Jr. Dale Lecus, Jr. Caledonia, WI Caledonia, WI -
6 6 53W Paul Wagner Paul Wagner Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI -
7 4 14M Andrew Meyerhofer Andrew Meyerhofer Menasha, WI Menasha, WI -3
2 Laps

SportsmanQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 4 88H Brian Holtz Brian Holtz Muskego, WI Muskego, WI 12.798
2 3 53W Paul Wagner Paul Wagner Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI 12.806
3 6 99L Dale Lecus, Jr. Dale Lecus, Jr. Caledonia, WI Caledonia, WI 12.993
4 10 14M Andrew Meyerhofer Andrew Meyerhofer Menasha, WI Menasha, WI 13.007
5 15 33E Tom Elsinger, Sr. Tom Elsinger, Sr. West Bend, WI West Bend, WI 13.067
6 7 4C Dan Calhoun Dan Calhoun Johnsburg, IL Johnsburg, IL 13.101
7 14 32S Ryan Sielaff Ryan Sielaff North Prairie, WI North Prairie, WI 13.136
8 1 45B Chris Beine Chris Beine Slinger, WI Slinger, WI 13.260
9 5 89L Alex Lopacinski Alex Lopacinski West Bend, WI West Bend, WI 13.296
10 2 51T Dave Teske Dave Teske Richfield, WI Richfield, WI 13.297
11 12 21B Brett Butler Brett Butler West Bend, WI West Bend, WI 13.439
12 13 24B Brandon Tackes Brandon Tackes West Bend, WI West Bend, WI 13.453
13 9 9S Simon Seyfert Simon Seyfert Saukville, WI Saukville, WI 13.499
14 11 17H Mike Hansen Mike Hansen Eagle, WI Eagle, WI 13.802
DNS 8 04H Brady Held Brady Held Iron Ridge, WI Iron Ridge, WI
25 Laps

Great North LegendsFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 8S Colin Stocker Colin Stocker Farmington, MN Farmington, MN 3
2 7 13B Tim Brockhouse Tim Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 5
3 6 7T Jacob Tiegen Jacob Tiegen Marion, IA Marion, IA 3
4 2 11M Jessie Mahoney Jessie Mahoney Bloomington, MN Bloomington, MN -2
5 5 18L Tyler Ledbetter Tyler Ledbetter Oak Park Heights, MN Oak Park Heights, MN -
6 3 7M Ben Massman Ben Massman East Troy, WI East Troy, WI -3
7 1 4K Jon Kemp Jon Kemp Meredith, NY Meredith, NY -6
8 9 7H Jason Harnisch Jason Harnisch Lacrosse , WI Lacrosse , WI 1
9 8 41M Tony Moyer Tony Moyer Allenton, WI Allenton, WI -1
10 Laps

Great North LegendsHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 9 13B Tim Brockhouse Tim Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 8
2 6 8S Colin Stocker Colin Stocker Farmington, MN Farmington, MN 4
3 8 7T Jacob Tiegen Jacob Tiegen Marion, IA Marion, IA 5
4 7 18L Tyler Ledbetter Tyler Ledbetter Oak Park Heights, MN Oak Park Heights, MN 3
5 4 11M Jessie Mahoney Jessie Mahoney Bloomington, MN Bloomington, MN -1
6 3 4K Jon Kemp Jon Kemp Meredith, NY Meredith, NY -3
7 5 7M Ben Massman Ben Massman East Troy, WI East Troy, WI -2
8 1 7H Jason Harnisch Jason Harnisch Lacrosse , WI Lacrosse , WI -7
9 2 41M Tony Moyer Tony Moyer Allenton, WI Allenton, WI -7
2 Laps

Great North LegendsQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 8 13B Tim Brockhouse Tim Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 13.819
2 5 7T Jacob Tiegen Jacob Tiegen Marion, IA Marion, IA 13.864
3 9 18L Tyler Ledbetter Tyler Ledbetter Oak Park Heights, MN Oak Park Heights, MN 13.871
4 6 8S Colin Stocker Colin Stocker Farmington, MN Farmington, MN 13.874
5 4 7M Ben Massman Ben Massman East Troy, WI East Troy, WI 13.881
6 7 11M Jessie Mahoney Jessie Mahoney Bloomington, MN Bloomington, MN 14.012
7 2 4K Jon Kemp Jon Kemp Meredith, NY Meredith, NY 14.246
8 1 41M Tony Moyer Tony Moyer Allenton, WI Allenton, WI 14.299
9 3 7H Jason Harnisch Jason Harnisch Lacrosse , WI Lacrosse , WI 14.394
15 Laps

Johnson & Sons Paving BandolerosFeature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 6 12B Ayrton Brockhouse Ayrton Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 5
2 7 901H Alex Hartwig Alex Hartwig Portage, WI Portage, WI 5
3 5 5C Lincoln Cain Lincoln Cain Slinger, WI Slinger, WI 2
4 4 29O Axel Oldenhoff Axel Oldenhoff Lake Mills, WI Lake Mills, WI -
5 1 8J Jayden Johnson Jayden Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI -4
6 9 57A Mark Anderson Mark Anderson Arden Hills, MN Arden Hills, MN 3
7 3 5S Penn Sauter Penn Sauter Deforest, WI Deforest, WI -4
8 8 13B Ayden Brockhouse Ayden Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN -
9 10 93O Mason Obermeyer Mason Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI 1
10 12 000J Lincoln Johnson Lincoln Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 2
11 11 7J Harley Johnson Harley Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI -
12 14 11S Carter Stein Carter Stein Germantown, WI Germantown, WI 2
13 15 707G Hunter Graham Hunter Graham West Bend, WI West Bend, WI 2
14 DNF 2 61E Paegan Ellingson Paegan Ellingson Watertown, WI Watertown, WI -12
15 DNF 13 44O Markus Obermeyer Markus Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI -2
8 Laps

Johnson & Sons Paving BandolerosHeat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 7 57A Mark Anderson Mark Anderson Arden Hills, MN Arden Hills, MN 6
2 8 13B Ayden Brockhouse Ayden Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 6
3 6 93O Mason Obermeyer Mason Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI 3
4 5 7J Harley Johnson Harley Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 1
5 4 000J Lincoln Johnson Lincoln Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI -1
6 3 44O Markus Obermeyer Markus Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI -3
7 2 11S Carter Stein Carter Stein Germantown, WI Germantown, WI -5
8 1 707G Hunter Graham Hunter Graham West Bend, WI West Bend, WI -7
8 Laps

Johnson & Sons Paving BandolerosHeat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 6 12B Ayrton Brockhouse Ayrton Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 5
2 5 5C Lincoln Cain Lincoln Cain Slinger, WI Slinger, WI 3
3 4 29O Axel Oldenhoff Axel Oldenhoff Lake Mills, WI Lake Mills, WI 1
4 1 8J Jayden Johnson Jayden Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI -3
5 3 5S Penn Sauter Penn Sauter Deforest, WI Deforest, WI -2
6 2 61E Paegan Ellingson Paegan Ellingson Watertown, WI Watertown, WI -4
7 7 901H Alex Hartwig Alex Hartwig Portage, WI Portage, WI -
2 Laps

Johnson & Sons Paving BandolerosQualifying

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 6 901H Alex Hartwig Alex Hartwig Portage, WI Portage, WI 14.620
2 13 12B Ayrton Brockhouse Ayrton Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 14.743
3 8 5C Lincoln Cain Lincoln Cain Slinger, WI Slinger, WI 15.041
4 15 29O Axel Oldenhoff Axel Oldenhoff Lake Mills, WI Lake Mills, WI 15.267
5 9 5S Penn Sauter Penn Sauter Deforest, WI Deforest, WI 15.268
6 3 61E Paegan Ellingson Paegan Ellingson Watertown, WI Watertown, WI 15.377
7 11 8J Jayden Johnson Jayden Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 15.623
8 14 13B Ayden Brockhouse Ayden Brockhouse Shakopee, MN Shakopee, MN 15.665
9 2 57A Mark Anderson Mark Anderson Arden Hills, MN Arden Hills, MN 15.805
10 4 93O Mason Obermeyer Mason Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI 16.602
11 10 7J Harley Johnson Harley Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 16.718
12 7 000J Lincoln Johnson Lincoln Johnson Oconomowoc, WI Oconomowoc, WI 16.784
13 1 44O Markus Obermeyer Markus Obermeyer Union Grove, WI Union Grove, WI 18.262
14 12 11S Carter Stein Carter Stein Germantown, WI Germantown, WI 18.964
15 5 707G Hunter Graham Hunter Graham West Bend, WI West Bend, WI 19.889