9/17/2022 - I-94 Speedway
9/17/2022 - I-94 Speedway

9/17/2022
I-94 Speedway

Download The MyRacePass App

Download The MyRacePass App

Download Today for Real-time Lineups & Results.

Download The MyRacePass App

Download The MyRacePass App

Download Today for Real-time Lineups & Results.

Competitor Overview


Cole Greseth

Cole Greseth

Harwood, ND

WISSOTA Street Stock Start Finish +/-
W100 Street Stock Feature 26 24 DNF 2
Last Chance Race 2 2 -

Clear Selection

40 Laps

WISSOTA Late ModelW100 Late Model Feature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 28M Jimmy Mars Jimmy Mars Menomonie, WI Menomonie, WI 2
2 2 42S Don Shaw Don Shaw Ham Lake, MN Ham Lake, MN -
3 5 11 Pat Doar Pat Doar New Richmond, WI New Richmond, WI 2
4 4 10 Cole Searing Cole Searing Huron, SD Huron, SD -
5 1 12B Chad Becker Chad Becker Aberdeen, SD Aberdeen, SD -4
6 11 37 Scott Ward Scott Ward Watertown, SD Watertown, SD 5
7 15 28S Sam Mars Sam Mars Menomonie, WI Menomonie, WI 8
8 7 47 Danny Vang Danny Vang Deerwood, MN Deerwood, MN -1
9 12 30 Kevin Burdick Kevin Burdick Proctor, MN Proctor, MN 3
10 6 7S Sam Zender Sam Zender Fergus Falls, MN Fergus Falls, MN -4
11 14 28 Jeff Provinzino Jeff Provinzino Hibbing, MN Hibbing, MN 3
12 22 5 Josh Zimpel Josh Zimpel Braham, MN Braham, MN 10
13 18 44* Cole Schill Cole Schill Hawley, MN Hawley, MN 5
14 13 31 Travis Budisalovich Travis Budisalovich Minneapolis, MN Minneapolis, MN -1
15 23 2S Josh Skorczewski Josh Skorczewski Aberdeen, SD Aberdeen, SD 8
16 16 10X Blake Swenson Blake Swenson Watertown, SD Watertown, SD -
17 26 21X Dustin Arthur Dustin Arthur St. Lawrence, SD St. Lawrence, SD 9
18 31 24M Cody Martin Cody Martin Mitchell, SD Mitchell, SD 13
19 28 50 Ben Wolden Ben Wolden Fergus Falls, MN Fergus Falls, MN 9
20 DNF 32 27 Tyler Myers Tyler Myers Harrisburg, SD Harrisburg, SD 12
21 DNF 10 32T Jordan Tollakson Jordan Tollakson Montevideo, MN Montevideo, MN -11
22 DNF 24 71X Cory Tammen Cory Tammen Wolverton, MN Wolverton, MN 2
23 DNF 20 15* Ryan Mikkelson Ryan Mikkelson Alexandria, MN Alexandria, MN -3
24 DNF 25 57 Kinzer McCord Kinzer McCord Molt, MT Molt, MT 1
25 DNF 21 6M Jeff Massingill Jeff Massingill Keewatin, MN Keewatin, MN -4
26 DNF 9 5E Shane Edginton Shane Edginton East St. Paul, MB East St. Paul, MB -17
27 DNF 27 3B Dustin Bluhm Dustin Bluhm Kindred, ND Kindred, ND -
28 DNF 33 90 Lance Matthees Lance Matthees Winona, MN Winona, MN 5
29 DNF 17 2 Dave Mass Dave Mass East Bethel, MN East Bethel, MN -12
30 DNF 19 18X Shawn Meyer Shawn Meyer Wahpeton, ND Wahpeton, ND -11
31 DNF 29 2* Cole Babcock Cole Babcock Rothsay, MN Rothsay, MN -2
32 DNF 30 T3 Rich Thomas Rich Thomas Aberdeen, SD Aberdeen, SD -2
DQ 8 1-2 Bryce Sward Bryce Sward Nelson, MN Nelson, MN -
15 Laps

WISSOTA Late ModelLast Chance Race

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 71X Cory Tammen Cory Tammen Wolverton, MN Wolverton, MN 2
2 6 57 Kinzer McCord Kinzer McCord Molt, MT Molt, MT 4
3 5 21X Dustin Arthur Dustin Arthur St. Lawrence, SD St. Lawrence, SD 2
4 9 3B Dustin Bluhm Dustin Bluhm Kindred, ND Kindred, ND 5
5 12 50 Ben Wolden Ben Wolden Fergus Falls, MN Fergus Falls, MN 7
6 4 2* Cole Babcock Cole Babcock Rothsay, MN Rothsay, MN -2
Top 6 transfer
7 16 T3 Rich Thomas Rich Thomas Aberdeen, SD Aberdeen, SD 9
8 15 18 Josh Rieck Josh Rieck Fergus Falls, MN Fergus Falls, MN 7
9 13 3H Jerry Hauge Jerry Hauge Underwood, MN Underwood, MN 4
10 DNF 1 00 Matt Aukland Matt Aukland Glyndon, MN Glyndon, MN -9
11 DNF 8 27Z Rayce McCord Rayce McCord Molt, MT Molt, MT -3
12 DNF 7 17 Zack Tysdal Zack Tysdal Fergus Falls, MN Fergus Falls, MN -5
13 DNF 10 3M Greg Meyer Greg Meyer Wahpeton, ND Wahpeton, ND -3
14 DNF 11 10XX Robert Bitz Robert Bitz Aberdeen, SD Aberdeen, SD -3
15 DNF 14 24 Mike Hart Mike Hart Erhard, MN Erhard, MN -1
16 DNF 2 32 Jon Tollakson Jon Tollakson Montevideo, MN Montevideo, MN -14
30 Laps

WISSOTA Midwest ModsW100 Midwest Modified Feature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 42X Travis Saurer Travis Saurer Elizabeth, MN Elizabeth, MN -
2 3 19R Lucas Rodin Lucas Rodin Marion, ND Marion, ND 1
3 2 67 Mike Nichols Mike Nichols Watertown, SD Watertown, SD -1
4 5 50C Cody Lee Cody Lee Starbuck, MN Starbuck, MN 1
5 6 13 Nick Koehler Nick Koehler Bloomer, WI Bloomer, WI 1
6 4 22T Michael Truscott Michael Truscott Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI -2
7 14 2G Brock Gronwold Brock Gronwold Fergus Falls, MN Fergus Falls, MN 7
8 10 L1 Shane Howell Shane Howell Buffalo, MN Buffalo, MN 2
9 8 87S Reise Stenberg Reise Stenberg Argusville, ND Argusville, ND -1
10 24 71 Nate Reinke Nate Reinke Lisbon, ND Lisbon, ND 14
11 20 66 Kyle Langland Kyle Langland Enderlin, ND Enderlin, ND 9
12 26 27 Corey Mehrwerth Corey Mehrwerth St. Stephen, MN St. Stephen, MN 14
13 7 EZ1 Randy Laage Randy Laage Brooten, MN Brooten, MN -6
14 33 DIRT Tim Siercks Tim Siercks Princeton, MN Princeton, MN 19
15 27 34J Derek Rieck Derek Rieck Ortonville, MN Ortonville, MN 12
16 23 5C Justin Bjorklund Justin Bjorklund Glenwood, MN Glenwood, MN 7
17 30 10 Justin VanEps Justin VanEps Kandiyohi, MN Kandiyohi, MN 13
18 DNF 11 57 Corey Storck Corey Storck Morris, MN Morris, MN -7
19 DNF 12 9B Brendan Blascyk Brendan Blascyk Hoffman, MN Hoffman, MN -7
20 DNF 16 00JR Greg Pfeifer Jr Greg Pfeifer Jr Austin, MN Austin, MN -4
21 DNF 28 15 Jayme Peterson Jayme Peterson Highmore, SD Highmore, SD 7
22 DNF 19 33X Justin Froemming Justin Froemming Garfield, MN Garfield, MN -3
23 DNF 25 42 Ron Saurer Ron Saurer Dalton, MN Dalton, MN 2
24 DNF 13 87 William Moelter William Moelter Elk Mound, WI Elk Mound, WI -11
25 DNF 29 99 Parker Anderson Parker Anderson Phillips, WI Phillips, WI 4
26 DNF 18 17B Zach Benson Zach Benson Princeton, MN Princeton, MN -8
27 DNF 22 22 Matt Heinzerling Matt Heinzerling Spearfish, SD Spearfish, SD -5
28 DNF 15 28W Brennon Weight Brennon Weight LaMoure, ND LaMoure, ND -13
29 DNF 31 7 Vance Lorenz Vance Lorenz Billings, MT Billings, MT 2
30 DNF 17 1S Scott Bintz Scott Bintz Jamestown, ND Jamestown, ND -13
31 DNF 21 28 Tommy Nichols Tommy Nichols Watertown, SD Watertown, SD -10
32 DNF 9 3TS Travis Schulte Travis Schulte Becker, MN Becker, MN -23
33 DNF 32 11X Austin Chyba Austin Chyba Browerville, MN Browerville, MN -1
15 Laps

WISSOTA Midwest ModsLast Chance Race

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 42 Ron Saurer Ron Saurer Dalton, MN Dalton, MN 1
2 1 27 Corey Mehrwerth Corey Mehrwerth St. Stephen, MN St. Stephen, MN -1
3 3 34J Derek Rieck Derek Rieck Ortonville, MN Ortonville, MN -
4 4 15 Jayme Peterson Jayme Peterson Highmore, SD Highmore, SD -
5 6 99 Parker Anderson Parker Anderson Phillips, WI Phillips, WI 1
6 5 10 Justin VanEps Justin VanEps Kandiyohi, MN Kandiyohi, MN -1
Top 6 transfer
7 13 69R Terry Reilly Terry Reilly Watertown, SD Watertown, SD 6
8 14 36 Jaren Wibstad Jaren Wibstad Jamestown, ND Jamestown, ND 6
9 9 50H Haley Lee Haley Lee Starbuck, MN Starbuck, MN -
10 10 11S Darren Engesser Darren Engesser Gary, SD Gary, SD -
11 7 25A Jesse Aho Jesse Aho Twin Lakes, MI Twin Lakes, MI -4
12 11 12S Chad Switzenberg Chad Switzenberg Sheridan, WY Sheridan, WY -1
13 12 88X Delray Dykstra Delray Dykstra Litchville, ND Litchville, ND -1
14 15 12X Jamie Norman Jamie Norman Battle Lake, MN Battle Lake, MN 1
15 8 2S Matt Schow Matt Schow McIntosh, MN McIntosh, MN -7
DNS 16 2HH Oren Hoeper Oren Hoeper Parkers Prairie, MN Parkers Prairie, MN -
30 Laps

WISSOTA ModifiedsW100 Modified Feature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 33 Tyler Peterson Tyler Peterson Hickson, ND Hickson, ND -
2 4 7A Shane Sabraski Shane Sabraski Rice, MN Rice, MN 2
3 7 45J Johnny Broking Johnny Broking Grand Rapids, MN Grand Rapids, MN 4
4 8 2X Brady Gerdes Brady Gerdes Villard, MN Villard, MN 4
5 2 33X Justin Froemming Justin Froemming Garfield, MN Garfield, MN -3
6 6 2C Dave Cain Dave Cain Corcoran, MN Corcoran, MN -
7 25 60 Dan Ebert Dan Ebert Lake Shore, MN Lake Shore, MN 18
8 13 11 Jody Bellefeuille Jody Bellefeuille Duluth, MN Duluth, MN 5
9 3 9E Don Eischens Don Eischens Richmond, MN Richmond, MN -6
10 10 18A Landon Atkinson Landon Atkinson Little Falls, MN Little Falls, MN -
11 12 6ST Joseph Thomas Joseph Thomas Glyndon, MN Glyndon, MN 1
12 16 22T Michael Truscott Michael Truscott Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI 4
13 18 6 Dale Ames Dale Ames Huron, SD Huron, SD 5
14 19 12D Mike Stearns Mike Stearns Aberdeen, SD Aberdeen, SD 5
15 9 6X Zach Johnson Zach Johnson Lowry, MN Lowry, MN -6
16 15 26G Ryan Gierke Ryan Gierke Villard, MN Villard, MN -1
17 11 2J Blake Jegtvig Blake Jegtvig Hawley, MN Hawley, MN -6
18 5 4J Lee Grosz Lee Grosz Watertown, SD Watertown, SD -13
19 21 51 Josh Thoennes Josh Thoennes Nelson, MN Nelson, MN 2
20 20 85 Jayson Good Jayson Good Watertown, SD Watertown, SD -
21 14 L1 Shane Howell Shane Howell Buffalo, MN Buffalo, MN -7
22 23 53 Chris Mensen Chris Mensen Carlos, MN Carlos, MN 1
23 29 2G Brock Gronwold Brock Gronwold Fergus Falls, MN Fergus Falls, MN 6
24 26 21X Travis Saurer Travis Saurer Elizabeth, MN Elizabeth, MN 2
25 28 12 Matt Aukland Matt Aukland Glyndon, MN Glyndon, MN 3
26 32 52 Jason Thoennes Jason Thoennes Garfield, MN Garfield, MN 6
27 33 6* Brian Haben Brian Haben Appleton, MN Appleton, MN 6
28 27 5H Brett Hoium Brett Hoium Villard, MN Villard, MN -1
29 DNF 31 83 Kylie Kath Kylie Kath Claremont, MN Claremont, MN 2
30 DNF 22 10X Dustin Bitzan Dustin Bitzan Brandon, MN Brandon, MN -8
31 DNF 24 15 Ryan Flaten Ryan Flaten Madison, MN Madison, MN -7
32 DNF 30 22 Brandon Copp Brandon Copp Brule, WI Brule, WI -2
33 DNF 17 48 Kollin Hibdon Kollin Hibdon Pahrump, NV Pahrump, NV -16
15 Laps

WISSOTA ModifiedsLast Chance Race

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 60 Dan Ebert Dan Ebert Lake Shore, MN Lake Shore, MN -
2 3 21X Travis Saurer Travis Saurer Elizabeth, MN Elizabeth, MN 1
3 2 5H Brett Hoium Brett Hoium Villard, MN Villard, MN -1
4 6 12 Matt Aukland Matt Aukland Glyndon, MN Glyndon, MN 2
5 12 2G Brock Gronwold Brock Gronwold Fergus Falls, MN Fergus Falls, MN 7
6 8 22 Brandon Copp Brandon Copp Brule, WI Brule, WI 2
Top 6 transfer
7 10 97 Cole Anderson Cole Anderson Le Center, MN Le Center, MN 3
8 5 45 Bob Broking Bob Broking Grand Rapids, MN Grand Rapids, MN -3
9 4 5K Tyler Kaeter Tyler Kaeter St. Cloud, MN St. Cloud, MN -5
10 7 22B Josh Beaulieu Josh Beaulieu Bemidji, MN Bemidji, MN -3
11 11 1L Donnie Lofdahl Donnie Lofdahl Duluth, MN Duluth, MN -
12 16 51A Avery Anderson Avery Anderson Alexandria, MN Alexandria, MN 4
13 13 4A Hunter Anderson Hunter Anderson Phillips, WI Phillips, WI -
14 14 40F John Farrington John Farrington Akeley, MN Akeley, MN -
15 15 28 Josh Backman Josh Backman Alberta, MN Alberta, MN -
16 DNF 9 1S Parker Anderson Parker Anderson Phillips, WI Phillips, WI -7
30 Laps

WISSOTA Street StockW100 Street Stock Feature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 34JR Braden Brauer Braden Brauer Eyota, MN Eyota, MN 1
2 1 11 Kyle Dykhoff Kyle Dykhoff Starbuck, MN Starbuck, MN -1
3 27 10 Justin Vogel Justin Vogel Brooten, MN Brooten, MN 24
4 3 16X Kyle Genett Kyle Genett Auburndale, WI Auburndale, WI -1
5 28 KOL34 Kolton Brauer Kolton Brauer Eyota, MN Eyota, MN 23
6 5 59 Kyle Anderson Kyle Anderson Jamestown, ND Jamestown, ND -1
7 24 25 Mike Jans Mike Jans Clarkfield, MN Clarkfield, MN 17
8 18 51 Eric Riley Eric Riley Morris, MN Morris, MN 10
9 10 01P Justin Pogones Justin Pogones Princeton, MN Princeton, MN 1
10 13 980 Kaden Woodie Kaden Woodie Milaca, MN Milaca, MN 3
11 11 79 Jeff Nowak Jeff Nowak Wausau, WI Wausau, WI -
12 14 05 Kyle Howland Kyle Howland Zimmerman, MN Zimmerman, MN 2
13 20 27J Jordan Johnson Jordan Johnson Jamestown, ND Jamestown, ND 7
14 6 69J Tim Johnson Tim Johnson Brainerd, MN Brainerd, MN -8
15 25 15F Zachary Flickinger Zachary Flickinger Madison, MN Madison, MN 10
16 9 9K Kolby Kiehl Kolby Kiehl Barron, WI Barron, WI -7
17 8 14X Joey Tinker Joey Tinker Great Falls, MT Great Falls, MT -9
18 29 12X Kurt Becken Kurt Becken Big Lake, MN Big Lake, MN 11
19 19 00 Ross Bjerkeset Ross Bjerkeset St. Leo, MN St. Leo, MN -
20 17 4 Micheal Brockman Micheal Brockman Echo, MN Echo, MN -3
21 23 87X Rex Feller Rex Feller Bozeman, MT Bozeman, MT 2
22 33 16P Greg Platzer Greg Platzer Robbinsdale, MN Robbinsdale, MN 11
23 30 2K Tyler Klugman Tyler Klugman Wheaton, MN Wheaton, MN 7
24 DNF 26 19G Cole Greseth Cole Greseth Harwood, ND Harwood, ND 2
25 DNF 21 28 Greg Jose Greg Jose Grand Forks, ND Grand Forks, ND -4
26 DNF 7 84 Hunter VanGilder Hunter VanGilder Rice Lake, WI Rice Lake, WI -19
27 DNF 31 86 Dylan Hartley Dylan Hartley Brookings, SD Brookings, SD 4
28 DNF 32 12 Kevin Pender Kevin Pender Barnesville, MN Barnesville, MN 4
29 DNF 4 1S Scott Bintz Scott Bintz Jamestown, ND Jamestown, ND -25
30 DNF 12 26 Ty Agen Ty Agen Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI -18
31 DNF 15 11JR Jeff Ekdahl Jeff Ekdahl Oakdale, MN Oakdale, MN -16
32 DNF 22 14B Maria Broksieck Maria Broksieck Goodwin, SD Goodwin, SD -10
33 DNF 16 18 Taylor Garberich Taylor Garberich Maynard, MN Maynard, MN -17
15 Laps

WISSOTA Street StockLast Chance Race

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 15F Zachary Flickinger Zachary Flickinger Madison, MN Madison, MN -
2 2 19G Cole Greseth Cole Greseth Harwood, ND Harwood, ND -
3 5 10 Justin Vogel Justin Vogel Brooten, MN Brooten, MN 2
4 16 KOL34 Kolton Brauer Kolton Brauer Eyota, MN Eyota, MN 12
5 7 12X Kurt Becken Kurt Becken Big Lake, MN Big Lake, MN 2
6 4 2K Tyler Klugman Tyler Klugman Wheaton, MN Wheaton, MN -2
Top 6 transfer
7 8 8X Craig Gardner Craig Gardner Alexandria, MN Alexandria, MN 1
8 6 2U Kasey Ussatis Kasey Ussatis Nome, ND Nome, ND -2
9 15 35S Kegan Stueve Kegan Stueve Greenwald, MN Greenwald, MN 6
10 13 17 Nick Shumansky Nick Shumansky Perham, MN Perham, MN 3
11 11 3D Dale Louwagie Dale Louwagie Cottonwood, MN Cottonwood, MN -
12 14 22B Ethan Beckler Ethan Beckler Granite Falls, MN Granite Falls, MN 2
13 DNF 10 19 Cole Kannegiesser Cole Kannegiesser Hancock, MN Hancock, MN -3
14 DNF 9 73 Cory Giessinger Cory Giessinger Watertown, SD Watertown, SD -5
15 DNF 12 16 Spencer Johnson Spencer Johnson Jamestown, ND Jamestown, ND -3
DNS 3 20JR Jayden Bogh Jayden Bogh Huron, SD Huron, SD -
30 Laps

WISSOTA Super StockW100 Super Stock Feature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 71 Trevor Nelson Trevor Nelson Warner, SD Warner, SD 3
2 6 7A Shane Sabraski Shane Sabraski Rice, MN Rice, MN 4
3 10 0 Brandon Duellman Brandon Duellman Winona, MN Winona, MN 7
4 1 54 William Lund William Lund Brandon, MN Brandon, MN -3
5 9 2M Dave Mass Dave Mass East Bethel, MN East Bethel, MN 4
6 3 78K Dexton Koch Dexton Koch Becker, MN Becker, MN -3
7 15 1JR Tim Johnson Tim Johnson Brainerd, MN Brainerd, MN 8
8 7 46 Dustin Nelson Dustin Nelson Ogilvie, MN Ogilvie, MN -1
9 12 66 Jacob Knapper Jacob Knapper Montevideo, MN Montevideo, MN 3
10 5 76 Doug Koski Doug Koski Chisholm, MN Chisholm, MN -5
11 19 25 Dylan Nelson Dylan Nelson Merrifield, MN Merrifield, MN 8
12 8 33 Austin Niemeyer Austin Niemeyer Brainerd, MN Brainerd, MN -4
13 18 19X James Trantina III James Trantina III St. Joseph, MN St. Joseph, MN 5
14 2 21G Jim Gullikson Jim Gullikson Nowthen, MN Nowthen, MN -12
15 22 17 Ryan Kostreba Ryan Kostreba Elk River, MN Elk River, MN 7
16 13 22 Jack Koranda Jack Koranda Bluffton, MN Bluffton, MN -3
17 20 81X Matt Sparby Matt Sparby Bemidji, MN Bemidji, MN 3
18 29 21 Trevor Saurer Trevor Saurer Dalton, MN Dalton, MN 11
19 30 3E Shawn Fernkes Shawn Fernkes Pennock, MN Pennock, MN 11
20 33 14 Russell Kostreba Russell Kostreba Zimmerman, MN Zimmerman, MN 13
21 24 24 Eric Martini Eric Martini Avon, MN Avon, MN 3
22 27 2 Denis Czech Denis Czech Gilman, MN Gilman, MN 5
23 26 1 Karter Reents Karter Reents Glenwood, MN Glenwood, MN 3
24 16 55 Gary Husmann Gary Husmann Litchfield, MN Litchfield, MN -8
25 21 77 Scott Lawrence Scott Lawrence Superior, WI Superior, WI -4
26 17 13M Matt Miller Matt Miller Glenwood, MN Glenwood, MN -9
27 28 L1 Andrew Johnson Andrew Johnson Brainerd, MN Brainerd, MN 1
28 23 15T Erick Thiesse Erick Thiesse Brainerd, MN Brainerd, MN -5
29 DNF 31 57 Dalton Carlson Dalton Carlson Cohasset, MN Cohasset, MN 2
30 DNF 14 71T Justin Tammen Justin Tammen Clara City, MN Clara City, MN -16
31 DNF 11 12T Trent Brutger Trent Brutger Watkins, MN Watkins, MN -20
32 DNF 25 11A Jordan Henkemeyer Jordan Henkemeyer Sauk Rapids, MN Sauk Rapids, MN -7
33 DNF 32 33S Stewart Schipke Stewart Schipke Aberdeen, SD Aberdeen, SD -1
15 Laps

WISSOTA Super StockLast Chance Race

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 11A Jordan Henkemeyer Jordan Henkemeyer Sauk Rapids, MN Sauk Rapids, MN 1
2 6 1 Karter Reents Karter Reents Glenwood, MN Glenwood, MN 4
3 5 2 Denis Czech Denis Czech Gilman, MN Gilman, MN 2
4 4 L1 Andrew Johnson Andrew Johnson Brainerd, MN Brainerd, MN -
5 14 21 Trevor Saurer Trevor Saurer Dalton, MN Dalton, MN 9
6 7 3E Shawn Fernkes Shawn Fernkes Pennock, MN Pennock, MN 1
Top 6 transfer
7 9 27 Jared Zimpel Jared Zimpel Braham, MN Braham, MN 2
8 12 28* Bailey Rosch Bailey Rosch Alexandria, MN Alexandria, MN 4
9 16 19H Brayden Hedtke Brayden Hedtke Atwater, MN Atwater, MN 7
10 15 5F Fritz Myers Fritz Myers Hackensack, MN Hackensack, MN 5
11 8 10X Josh Schmidt Josh Schmidt Becker, MN Becker, MN -3
12 10 18X Travis Scott Travis Scott Montevideo, MN Montevideo, MN -2
13 DNF 3 10W Blake Whitlock Blake Whitlock Watertown, SD Watertown, SD -10
14 DNF 11 67 Casey Steffenson Casey Steffenson Great Falls, MT Great Falls, MT -3
15 DNF 13 30 Ryan Fasching Ryan Fasching Billings, MT Billings, MT -2
DNS 1 19 Tristan LaBarge Tristan LaBarge Kelly Lake, MN Kelly Lake, MN -
15 Laps

WISSOTA Mod FourW100 Mod 4 Feature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 TB81 Tommy Bawden Tommy Bawden Clear Lake, MN Clear Lake, MN 1
2 3 5 Robert Holtquist Robert Holtquist Milbank, SD Milbank, SD 1
3 4 16 Skyler Smith Skyler Smith Bemidji, MN Bemidji, MN 1
4 1 37 Dean Larson Dean Larson Pennock, MN Pennock, MN -3
5 12 99JR Blake Erickson Blake Erickson Bagley, MN Bagley, MN 7
6 6 50 Nick McCann Nick McCann Brainerd, MN Brainerd, MN -
7 5 XL1 Chad Funt Chad Funt Hillman, MN Hillman, MN -2
8 18 5H Dustin Holtquist Dustin Holtquist St. Cloud, MN St. Cloud, MN 10
9 16 16X Jamie Flickinger Jamie Flickinger New London, MN New London, MN 7
10 17 11R Landyn Randt Landyn Randt Siren, WI Siren, WI 7
11 13 21 David Fortier David Fortier Ramsey, MN Ramsey, MN 2
12 9 N88 Gerrald Nohner Gerrald Nohner Onamia, MN Onamia, MN -3
13 22 66 Patrick Specht Patrick Specht St. Cloud, MN St. Cloud, MN 9
14 7 745 Tyler Sikkenga Tyler Sikkenga Gillette, WY Gillette, WY -7
15 19 18 Luke Erlandson Luke Erlandson Brainerd, MN Brainerd, MN 4
16 10 30K Keith Roush Keith Roush Pillager, MN Pillager, MN -6
17 11 M80 Mia Baxter Mia Baxter Sheridan, WY Sheridan, WY -6
18 DNF 20 11 Levi Randt Levi Randt Siren, WI Siren, WI 2
19 DNF 8 04 Tommy Pogones Tommy Pogones Princeton, MN Princeton, MN -11
20 DNF 15 6SIX Forrest Foster Forrest Foster Belgrade, MN Belgrade, MN -5
DNS 21 7L Tyler Larson Tyler Larson Kandiyohi, MN Kandiyohi, MN -
DNS 14 17 David Slovick David Slovick Elk River, MN Elk River, MN -